Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet olyan berekkel...

Hol lehet olyan berekkel ismerkedni barátság céljából, akik nem terveznek házasságra lépni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem ilyen bulimaniasokra gondolok, akik mindenkivel kavarnak, és nem tudnak megallapodni, hanem nagyon tudatos, művelt, sokoldalú, izgalmas emberekre gondolok, akik nem a standard utat járjak.
2019. ápr. 19. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értitek, miről írtam, mivel nem képzelitek bele magatokat mások helyébe.


Vajon miért van az, hogy én mint pedagógus nyitott vagyok meghallgatni a hétköznapi "nyavajgásokat is", sőt, érdemben segíteni válaszaimmal a kedves szülőket, akár tanulatlan tanyasi, akár sokdiplomás?


Talán azért, mert veletek ellentétben (a kérdezővel és a reagálóval ellentétben)

nem vagyok sznob, másokat lenéző elitista.

Kb ennyi a lényeg. Kapiski?


Tehát nagyon is megalapozott, hogy beképzeltnek hat, ahogy a kérdező fogalmazott. Saját magát "Janinak hiszi", míg az, hogy ha akár egy értelmiségi, akár egy tanyasi panaszkodik 50-edszerre is, hogy már megint bepisilt a gyereke, vagy megint hisztizik a gyereke, akkor az a kérdező számára szánalmas - a megfogalmazása szerint legalábbis! Nos, ezért következtethető az, hogy beképzelt ál-intellektuell a kérdező, miközben idejön kérkedni...


Mint említettem, ha nem ezt akarta közölni, akkor tanuljon meg a kérdező pontosan fogalmazni! Ha meg pontosan fogalmazott, akkor meg beképzelt.

2019. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A 9-10 válaszoló jól beszél, értette a lényeget. Amúgy a legjobb barátnőm pedagógus és nagyon jókat tudok vele beszélgetni gyerekpszichologiarol. Ellenben a többi hétköznapi panaszkodas nem érdekel, ahogy egyébként a gyerekekkel való foglalkozás sem. Sajnálom, de nem szeretem őket és szerintem nekik is jobb nélkülem.
2019. máj. 2. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!