Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Két téma is van....

Mit tegyek? Két téma is van. Több infó lent.

Figyelt kérdés

Nos kicsit nehéz kifejezni amit érzek de igyekszek megértetni magam. Egyszerűen nem tudok sokat beszélni pedig szeretnék. Mondjuk teszem fel ha beulok egy fülkébe a vonaton és nem tudok hogy elkezdeni valakivel beszélgetni pedig nem félek. Nehezen tudok bőszavúan válaszolni.

A második probléma hogy nagyon magányosan érzem magam, nehezen találok itt szabolcsban barátokat. Ha vannak is nagyrészt neten beszélünk és alig írnak rám maguktól. Pedig nem vagyok annyira szűkszavú vagy unalmas, nem is vagyok csúnya Vagy ilyesmi szóval ilyeneknek nincs köze.

Mit tanácsoltok? 22 éves srác vagyok egyébként.



2019. ápr. 19. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
önismereti könyveket olvass.
2019. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak önismereti könyveket,hanem szépirodalmat,hogy bővüljön a szókincsed,és ki tudd fejezni magad.
2019. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg élőben is ismerkedni, közös érdeklődésű társaságokba járni, párt találni és az ő baráti köréhez csatlakozni. Szorítok neked, hogy sikerüljön ;)
2019. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!