Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet emlékezni a barátai...

Hogy lehet emlékezni a barátaink rokonainak az élettátsára meg a barátaink barátaira meg minden egyes baráti történetére?

Figyelt kérdés
Nincs sok barátom.Mindenkinek van vagy tesója meg annak barátnője vagy élettársa stb.Hogy lehet ezt mind megjegyezni??Fontosak a barátok de az agyam szelektál infokat,amik kiesnek a fejemből,főleg ha ritkán van róluk szó és amikor hallgatok egy emberről történeteket sajnos nem mindent tudok megjegyezni vagy előhívni az elmémből,mert azt az embert nem ismerem és elfelejtek bizonyos dolgokat róla.Emiatt kellemtlen helyzetbe kerültem,mert abszolút nem maradt meg a fejemben egy info egy valakiről,akivel en nem is találkoztam csak mesélt róla a barátom és jól rám lett pirítva,hogy ezt tudnom kéne.Próbálok magamba nézni,hogy most milyen ember is vagyok én,hogy ennyire nem figyelek a másikra és ez jellemhibám vagy egyszerűen csak ennyit bír el az agyam.Az utóbbi egy két évem nagyon nehéz volt.Sajnos tényleg az agyam törölt dolgokat.Széthullott az életem és ez jár a fejemben napi szinten.Emlékeztetőt kell használjak a gyerekek,iskola,ovi,munka,magánélet működtetéséhez,amit gondolom sokan mások.Sokszor olyan nyomás alatt vagyok,hogy szétpattan a fejem és sajnos nem tudok mindenkinek a mindenkijére emlékezni.Ez tényleg akkora probléma?
2019. ápr. 20. 00:08
 1/1 apababa ***** válasza:
Szerintem nem kell emlékezni minden történetre, rokonra. A barátaid biztos tudják hogy a memoriád nem a régi aki ezzel cikiz az nem is a barátod és igy nem is számítanak. Még örülhetsz is hogy könnyen elfelejted őket.
2019. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!