Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátnőmnek. Mi baja...

Az egyik barátnőmnek. Mi baja lehet? 22/L

Figyelt kérdés

Azt mondta nekem, hogy a legtöbb emberrel azért tartja a kapcsolatot, hogy kihasználhassa, vagy valami haszna legyen belőle.

Nem bízik senkiben, vagy csak nagyon sok idő után.

Sokat nézi magát a tükörben, állandóan magához hasonlít mindenkit, amikor megyünk valahol, mindig kibeszéli az embereket hogy mi rajta a csúnya, akik elöttünk mennek csak a rosszakat mondja a másikról, kineveti a másikat aki csúnyább nála.....

Csak azért van együtt egy pasival hogy kihasználja, miközben nem is szerelmes belé, de nagyon jól eljátsza.


Miért lesz valaki ilyen?



2019. ápr. 23. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Lehet,hogy csalódás érte,vagy valamilyen trauma.
2019. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Simán csak gonosz, önző. Ő ilyen. Menekülj tőle, mert téged is csak kihasznál, még ha nem is látod.
2019. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd visszakapja egyszer.
2019. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Libers Pertz ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexus, nagyon nincs megelégedve önmagával, az életével. Irigy kutya, sajnálom az ilyen embereket, de ezekből lesznek a közösségre káros, haszontalan emberek. Majd jól 'kihasznál' egy őt kölcsönösen kihasználó 'gazdag, sikeres' pasast aki fizeti neki a műanyag utántöltést, cserébe meg fogja becsülni amikor a három másik ilyen nagyon kifinomult repedtsarkú után hazafele tart.
2019. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos depis tini (igen, akár huszonévesen is).

Egyszer ismerkedtem egy ilyen lánnyal. Először a cuki oldalát adta elő, de egyre több olyan furcsasága lett, mint amit írsz, szóval én behúztam a kéziféket. Végül, egy utolsó beszélgetésben kibukott belőle, hogy ő mindenkit, még a legjobb barátnőit is kihasználja és mindenkinek össze-vissza hazudik.


Miért lett ilyen? Ezzel kapcsolatban mindenki általában valami nagy, drámai traumára vagy hasonlóra gondol, pedig általában az ilyen jellegű embereknek szimplán túl kényelmes volt az életük. Megkaptak a családtól érzelmileg és anyagilag mindent. Szerelem terén esetleg beütött valami csalódás, ami mindenki másnak is. A tinis lázadás kimaradt vagy elcsúszott.

2019. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!