Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te hogyan bocsátanád meg ezt...

Te hogyan bocsátanád meg ezt magadnak?

Figyelt kérdés
Olyan emberrel bántam rosszul, aki nekem fontos volt. És most nem tudom,hogy merre járhat,és mit csinálhat,mivel nem bocsátott meg nekem.
2019. ápr. 24. 06:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hibáztál akkor érdemes tanulni belőle és továbblépni, mert ha ezzel a hibával foglalkozol tartósan (és az emiatti lelki fájdalommal) akkor előfordulhat,hogy a jelennel nem tudsz foglalkozni.
2019. ápr. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ha megbantsd ennyi eleg. Majd ha a sors is ugy akarja eled sodorna es bocsit kialtasz.

Felesleges ezen emesztened magad, mert a megbantott is sokszir allati jol el van es nem a serelmen kesereg ejt nappalla teve :D

2019. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igaz,csak én nem olyan vagyok. Nagyon rosszul bántam vele,megvádoltam olyan dolgokkal,ami nem is volt igaz,és kikészítettem. Szerinte. Ha felkeresem már nem úgy viszonyul hozzám,ahogyan kéne. Közömbösen beszélget velem.
2019. ápr. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!