Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, minden barátom...

Mit csináljak, minden barátom elfordult tőlem?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jóba voltunk páran lányok úgymond legjobb barátok voltunk. Azonban nyáron az egyik barátunk elköltözött. Amikor pedig az uj ev elkezdődött az addigi barátaim rám sem hederítettek. Végül sikerült rendezni a dolgokat és újra jóban lettünk. Most azonban az egyik barátnőm elárult nekem valamit én pedig elmondtam annak a szemelynek akiről szó volt. Akkor meg is haragudtak egymásra nagyon, es egymáshoz sem szóltak. Most azonban megbeszélték ezt és az egykori legjobb barátnőm állítja hogy ő ilyet nem mondott, a szemembe hazudott és engem állított be rossznak. Mindenki neki hisz, en meg teljesen egyedül maradtam senki nem hisz nekem mikor egyedül en mondtam igazat, ő meg szemrebbenes nelkul hazudik mindenkinek. Nagyon rosszul érzem magam már az ilyen "barátoktól". Mit csináljak, én már velük nem akarok lenni mert mindig csak kihasználnak és átvernek, de más meg nincs mert neki hisznek és nem nekem.

2019. ápr. 24. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked. :)

Az ilyenek nem barátok, soha nem is voltak azok. Próbálj meg máshol, más közegben ismerkedni.

2019. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez nagyon jól elesik. :)

Csak már ezek után nem könnyű akárkiben is megbíznom.

2019. ápr. 24. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne is bízz senkiben ezt nem roszból javaslom... szimplán nyitott szemmel járj... könnyebb lesz az életed :) robert b chialdini hatás című könyvét ajánlom figyelmedbe de ha nincs időd olvasni nézd meg a bemutatót a youtube-on sokat segít meglátod :)
2019. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lesz,ha rájössz arra hogy nagyon ritka az olyan ember,akiben megbizhatsz es joban-rosszban melletted all...
2019. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenfajta emberek teljesen feleslegesek az ember életében. Ez barátság? egyértelmű, hogy az ember próbálja helyretenni a dolgokat, de ami nem helyrehozható azt el kell engedni. A lényeg hogy te tudod az igazat, aki meg nem hisz neked azt nem kell erőltetni mert ha lehozod a csillagot az égről akkor sem fogja elhinni. Megértem azt is hogy nehezen bízol ezek után az emberekbe, de ez is egy szakasz, amit a saját érdekében tanul meg az ember. Ez nem azt jelenti hogy kész vége mindennek, de ez egy jó pont arra hogy odafigyeljünk kicsit, és ne feltétlenül legyünk naívak. :) 21/F
2019. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nagyon ritka az igaz barátság. De hálistennek van egy olyan barátnőm akire akár az életem is rábiznám, mert teljes mértékben megbizunk egymásban, csak ő nagyon messze lakik és ritkán találkozunk, de minden nap tartjuk a kapcsolatot egymással. Tudom, hogy felesleges bizonygatnom az igazam csak olyan nehéz hogy tudom, hogy teljesen manipulálja a volt barátnőm a másikat. És olyan rossz hogy senkivel sem vagyok már jóba ez miatt, mert hazugnak hisznek.
2019. ápr. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!