Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Online lehet barátkozni?

Online lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Annyira magányos vagyok a városban ahol élek, szeretnék barátokat. De nem ilyen felszínes baráti kapcsolatokat keresek, hanem azt a mélyebb, nevetős, sokat beszélgetős típust :’D

Megfogalmazás level sok XD


HOL LEHET ILYET TALÁLNI?


2019. ápr. 27. 21:01
 1/8 Mélymagyar ***** válasza:
37%

Persze

Bárhol

2019. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik városban? Korod? Nemed?
2019. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
vagy 14-5 eves ahogy olvasom.
2019. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dunaföldvári vagyok. Ultraszar hely.
2019. ápr. 27. 21:12
 5/8 anonim válasza:
Írj
2019. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DooDo ***** válasza:
81%
Szia! Nekem egy barátom van ő is már sajnos Németországban él. Nekem eddig szinte csak felszines baráti kapcsolataim voltak, vagy ha voltak is akikre azt gondoltam hogy igaz barátok, a költözésem miatt lemorzsolódtak. Sokat vagyok egyedül. neten megéri barátkozni. :) volt egy nagyon jó barátom akivel 5 éven keresztül nem is találkoztunk csak esténként beszéltünk telefonon, és annyi elég is volt, feldobtuk egymás estéjét, megbeszéltünk mindent. Nem kellett több mert tudtam hogy mégis van ott valaki :)
2019. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen lehet. Én is szívesen barátkozom.
2019. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze ... szerintem az a legjobb ha van egy olyan hely a neten ahol nem igazán egymás megismeréséről szól a dolog, hanem egy közösen szeretett dolog kibeszéléséről.


Pl.: Régen egy MMORPGvel játszottam, ahol rengeteg barátot szereztem és olyan szinten jóban voltunk hogy ha nem lakott volna mindegyikünk minimum 100kmre akkor legjobb barátok lettünk volna vagy legalábbis egy nagyon jó baráti társaság.


A játék abba hagyása után is tartottuk a kapcsolatot és sokat beszéltünk, de nyílván el haltak a dolgok, mert teljesen máshol teljesen mást csinálunk.


Pl.: Volt romániából egy 2 gyerekes 32 éves apuka :D, egy éves Miskolc melleti kőműves, én Budapesti mérnökinformatikus, egy Gyulai fizikusnak tanuló ...

2019. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!