Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van, akinél mégis működött a...

Van, akinél mégis működött a fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Azt mondják, haverság létezik, barátság nem. Mikor kezd el nagyobb, bizalom kialakulni, amit már nem haverságnak vehetünk? És attól kezdve tényleg esélyes, hogy az egyik fél többet fog érezni?


Van valakinek ellenpéldája? Jó barátok vagytok, megbíztok egymásban, de mégis csak barátok?


2019. ápr. 28. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt egy ilyen barátnőm. Nem tetszettünk úgy egymásnak, de nagyon jól kijöttünk mert megértettük egymást...stb szóval igen létezik, bár bevallom mindig jobban kijöttem a lányokkal, persze vannak fiú haverjaim is.
2019. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelen!
2019. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
És indokolja is, hogy miért nem
2019. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TR75 ***** válasza:
76%

Ugyanaz van nálam is, mint az első válaszolónál. Működhet a fiú-lány (férfi-női) barátság. De ahhoz két személy kell. És csak menet közben derül ki, hogy tényleg működik-e. Ha mondjuk korábban már müködött másokkal, akkor jó eséllyel fog most is.

De azért az tény, hogy ettől függetlenül megvan az esély arra, hogy valamelyik fél érzései megváltoznak.

Viszont van olyan, hogy megéri ezt kockáztatni.

Hogy mikor kezd haverságból barátsággá alakulni... Szerintem erre nem lehet válaszolni. Azt érezni fogjátok, amikor már erősebb a kötelék, amikor már több dologról is őszintén beszéltek egymásnak.

2019. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15 évig voltunk kizárólag barátok(mindent megbeszélős, mindig egymás mellett kiállós valódi barátok), sose volt egyikünk részéről sem több, szerintem sose látta bennem a nőt. Én se néztem rá úgy, tényleg az ember mivolta volt a lényeg, nem a neme. Erre most bele tudnék szeretni, ha nem nyomnék el szándékosan magamban minden erre irányuló érzést. Persze ő nem tud semmit erről.
2019. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó 15 éve vagyunk barátok, de soha nem jutott eszünkbe, hogy más lehetne belöle, márcsak azért sem, mert egyikünk sem az a tipus, amelyik a másiknak tetszene. Emberileg közel állunk egymáshoz, nagyon bizalmas dolgokat is megbeszélünk egymással, de a másikra férfiként/nöként nem tudunk tekinteni.

Igazán valószínütlen, hogy ez késöbb változhatna, ha ennyi ideig így müködött.

2019. ápr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy adott egy srác és egy lány. Barátok. Jól működik a barátságuk, mert a lány leszbikus, a fiú pedig homoszexuális. Akkor is fognak egymáshoz vonzódni?

Amúgy nekem szinte csak fiú barátaim vannak és egyik se akart többet 10 év alatt.

2019. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Voltak fiú barátaim mert mérnöki szakra jártam.
2019. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Létezik, 2 évig kb.volt egy ilyen barátom, nem akartunk egymástól semmit, aztán most meg együtt élünk és esküvőt tervezünk hosszú távon 🤣
2019. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik. Én örülnék egy fiú barátnak. :D
2019. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!