Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az aki csak...

Milyen barát az aki csak magáról beszél?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt ertem,hogy ha találkozunk elkezd történeteket mesélni amik vele történtek és a másik nem igazán tud hozzászólni,mert nem volt ott meg ezeket csak hallgatni lehet max neha beszurni egy "tenyleget?" Meg egy "hat igent" de a masikra nem kiváncsi,ha elkezdek én mesélni utána megint magára tereli a szót és magáról kezd beszélni,szamomra faraszto,hogy mindig én hallgatom meg őt,ő meg nagyon kevés alkalmat fordít arra,hogy engem hallgasson meg,szerintem ennek kölcsönösnek kellene lennie...

2019. máj. 1. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A problémát orvosolni is szeretnéd, vagy csak ide jöttél nyavajogni?
2019. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt ilyen. Ezt nem barátnak hívják, ő téged használ önbizalomtornának. Kifényezi magát rajtad, aztán elvonul, a te gndjaid nem érdeklik. építsd le.

Az enyém annyival volt több, hogy eldicsekedett vele, hogy mennyire sok pénzt keres, nincsenek anyagi gondjai, miközben rólam tudta, hogy komoly gondokkal küzdök, ezután pedig kifizettette velem a kávéját. És utána csodálkozott, hogy sose érek rá az újabb kávéra.

Az ilyet jobb elfelejteni szépen. Ő már túllépett rajtad, csak arra használ, hogy hasonlítgassa magát hozzád.

2019. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megoldást szeretnék rá találni...
2019. máj. 1. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezt hívják egyoldalú barátságnak. Ha belekezd egy ilyen történetbe azonnal állítsd le, mondd meg neki, hogy nem érdekel.
2019. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Nekem is volt ilyen. Marmint en voltam a sokat beszelos.

Nem azert beszeltem sokat, mert a masik nem erdekel, hanem szimplan befejeztem egx tortenetemet, ami hosszu volt. Aztan a masik fel nem igazan szolt semmit.

Szoval en meg valahogy fenn akartam tartani a beszelgetest, kerdeztem, de csak sablonvalaszokat kaptam. Ilyenkor akaratlanul is elkezdek megtobbet sztorizni, hatha akkor valamirol eszebe jut valami es azt hajlando is megosztani velem.

Szoval szerintem ez ket emberbol all, remelem o nem igy elte meg, ahogy te leirod.:D

2019. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
A volt szobatársam is ilyen hihetetlenül énközpontú volt. Csak ő lehetett mindig a középpontban, ő lehetett izgalmas történetmesélő, ha én sztoriztam valamit, közölte hogy hm aha és már nyomta is magáról. Elsőre mindenki aranyosnak meg jófejnek gondolja de hamar meg lehet unni. Én elengedtem. Megelégeltem és különváltak útjaink. Néha köszön. Néha.
2019. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi Az ilyen egyének hamar egyedül találják magukat, mert hosszú távon senki sem kíváncsi rájuk.
2019. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!