Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen barátnő én meglehet...

Egy ilyen barátnő én meglehet bízni?

Figyelt kérdés
Állandóan majmol már ott tart hogy olyan pasi kell mint nekem van vagy is hasonló. De mellette párja van.

2019. máj. 3. 00:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugyan azt a cuccokat veszi mint én vagy is hasonlót. Már idegesít.
2019. máj. 3. 00:29
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy ilyen barátnőben meglehet bízni?
2019. máj. 3. 00:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Am kedves segített ha bajban voltam stb ezeket leszamitva nincs vele gond. Csak vannak idegesítő szokásai.
2019. máj. 3. 00:33
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
es ezt nem tudtad volna egybe leirni a kerdes ala? vagy meg nevalaszoljunk, hatha eszedbe jut meg valami?
2019. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Te még csak-csak megbízhatsz benne, de a párja...


Ha a barátnőd, akkor bízz benne! Mindaddig, amíg el nem játssza a bizalmadat.

2019. máj. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felveszi a viselkedésemet szó szerint utanoz pedig én nem játszom meg magam. Ő meg úgy veszem észre hogy ezáltal nem őszinte.
2019. máj. 3. 01:07
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Csak nincs saját egyénisége. És fél, hogy egyébként nem lenne szerethető, ha olyan lenne, amilyen ő magától, és ezért rád akar hasonlítani, mert látja, hogy te nagyon szerethető vagy; önbizalomhiánya van, önértékelési problémája, és saját magát nem szereti. És úgy akar valaki lenni, hogy olyan lesz, mint te, mert az tetszik neki, mert lehet, hogy alapból szegényke senkinek érzi magát, egy nagy nullának, de pedig ez nincs így. De egyébként ez már azért durva. Hogy még a pasidat is akarja, holott neki van másik:O:D:S:S Énszerintem meg lehet benne bízni, csak nemtom, lehet, hogy már hobbiból irigykedik, mert már annyira megszokta. De te pl megbízhatsz benne, téged nem fog szerintem becsapni, téged imád, te vagy a példaképe, érted rajong. Tehát neked emiatt nem kell aggódni, meg szerintem ha van neki "saját" pasija, akkor be fogja érni ővele; és nem feltétlen csaklizza el a tiédet. Illetve talán azt már tiszteletben tartja, hogy te vagy adott pasival, tehát őt csak nem csapja le a kezedről. Meg amúgyis, ha a barátoddal jól megvagytok, ez a kis libu nem állhat közétek. Meg egyébként is, majd foglalkozik ő talán a saját pasijával szegénnyel. Mert ha pl nem is szereti, akkor őt viszont becsapja. Ami szomorú. De egyébként nyilván olyat választott, aki bejön neki, létezhet több olyan is, aki bejön neki, de azért még nem kell csapongani!:D Szóval remélem, ennyi okosság legalább van a barátnődben, mert ez durva. Hát, a pasidra már talán csak nem száll rá. Meg tényleg , a két pasi gondolom hasonló jellem, nekem pl van egy kép a fejemben, hogy nekem milyen pasik tetszenek. Aki meg pl nem vonz külsőre vagy belsőre, azzal össze se jönnék. Viszont nem is hülyítenék másokat; mert most akkor azt a másik srácot hülyíti, hogyha a tiédre áhítozik. De ha a tiéd téged szeret, akkor nem fog tudni beférkőzni közétek. Max harmadiknak. Hallottam már ilyen "párkapcsolatról", ahol 3-an alkottak egy párt, és tök jól megvoltak. De ha ti nem engeditek be, ő nem férközhet közétek.
2019. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó. Igen ebben reménykedem hogy csak azért utanoz mert nincs stílusa.
2019. máj. 3. 02:34
 9/13 A kérdező kommentje:
De hasonló típusú pasi jön be neki mint nekem van . Így nem szervezek programokat vagy is közöset. A párjávalnincsenek jóba.
2019. máj. 3. 02:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Meglehet bízni.

Attól,hogy utánoz,még megbízhatsz benne.

2019. máj. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!