Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznál egy ilyen sráccal?

Barátkoznál egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
24 éves és nem vtak barátai még, se párja. Nincsen önbizalma viszont nagyon érzékeny és akit szeret azért megtenne bármit. 185 cm magas. Személyiségzavara van. Visszahúzódó és bizalmatlan
2019. máj. 3. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván elsősorban lányok válaszát várod, de én 30 éves férfiként azt mondom, hogy ha nincsenek nagyon szélsőséges viselkedési formáid, akkor igen.
2019. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy te kivel szeretnél barátkozni?
2019. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha lehet vele beszélgetni, nem egyoldalú a kapcsolat és a barátsághoz szükséges bizalom ki tud alakulni.
2019. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
milyen szemelyisegzavarod van?
2019. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
Ennyiből inkább nem, de egyébként lehet hogy pont a legjobb haveromat írtad le
2019. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez vagyok, csak 17 évesen.
2019. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem igen. Kedvelem a különc embereket. 18/L
2019. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem segítesz magadon azzal, hogy naponta írsz ki kérdést és várod a sült galambot. Emeld fel a sgged és menj emberek közé. Legyél nyitott (lépj ki a saját komfortzónádból) a többi meg alakul. Első sorban a saját kis fejedben kellene átbillenteni a kapcsolót, addig krvára nem fog változni semmi. Tapasztalatból beszélek. Engem a kényszer mentett meg. Nem volt más választásom, mint megtanulni bánni valamennyire az emberekkel, ha nem akarom hogy folyton kivágjanak munkahelyről mert nem vagyok elég szociális. (megesett, többször is)
2019. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
É barátkoznék.😊
2019. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!