Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha élőben kezdeményeztem...

Ha élőben kezdeményeztem volna, vajon kialakulhatott volna ebből akár csak barátság?

Figyelt kérdés
Ma ballagott el az a fiú a sulinkból, aki már 4 éve nagyon-nagyon szimpatikus számomra és első látásra megfogott és vonzani kezdett benne valami. Most bántam csak meg, hogy mekkora hülye voltam, hogy egyszer sem mertem megszólítani. Bár tény, hogy olyan sok alkalmas pillanat nem is állt rendelkezésemre, ettől függetlenül, ha nagyon "nyomultam" volna, akkor sikerülhetett volna. Hogy őszinte legyek kicsit visszatartott az a tény, hogy a srác látványosan kerülte a kontaktot mindenkivel, szerintem a 4 év alatt egyszer nem láttam senkivel beszélni, igaz nem voltunk osztálytársak így nem láthattam, hogy például a tanteremben kivel mennyit beszélt. De az biztos, hogy egy elég zárkózott és szótlan fiúról van szó és én is hasonló vagyok. Már egy-két hete napi szinten görcsben volt a gyomrom a gondolattól, hogy hamarosan nem láthatom többet, mert bevallom szerettem figyelni őt, amikor egy légtérben voltunk. Végső elkeseredésemben csütörtökön rávettem magam és bejelöltem Facebookon, de ehhez is napok kellettek, hogy meg merjem tenni, úgy féltem. De sajnos nem igazolt vissza és ez egy kicsit most fáj... Tudom, semmi oka arra, hogy elfogadja a jelölésemet, mert nem ismerjük egymást, sőt talán még látásból sem tud beazonosítani vagy esetleg a profilképem alapján nem ismert fel. (Azon nincs rajtam a szemüveg, suliban mindig hordom.) Szóval, azt hiszem most érkezett el az a pont, hogy ideje elfelejtenem... Mégis az jár a fejemben, hogy mi lett volna ha beszéltünk volna. Talán megkedvelt volna... De lehet csak túl sokat képzelek magamról. Nem hiszem, hogy véletlenül összefutnék vele az utcán vagy bárhol, abban sem vagyok biztos, hogy helybéli, bár szerintem nagy eséllyel igen, de valószínűleg ez a lehetőség is ki van zárva.

2019. máj. 4. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy észrevette, hogy bejelölted a Facebookon?

Hogy élőben több esély lett volna-e a barátságra, azt most már nem lehet megmondani, bár szerintem az élő ismerkedés mindenképpen jobb. Nem ismersz esetleg barátját, ismerősét, osztálytársát, akin keresztül meg tudnád közelíteni?

Amúgy pedig meg fog jelenni a suliban az érettségi vizsgákon. Jelentkezz önkéntes segítőnek a vizsgák lebonyolításához, ha van nálatok ilyen, szokott lenni, és akkor, ha szerencséd van, sikerül szót váltanod vele. Vagy egyszerűen csak téblábolj arra abban az időben, és szólítsd meg, hogy sikerült a vizsga, satöbbi. Légy egy kicsit bátrabb, mit veszthetsz, próba szerencse :-)

2019. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Dacára annak, hogy a fiú zárkózott természetű, lehetetlen, hogy ne látott volna. Ha pedig látott és nem közeledett, akkor aligha jöttél be neki. Lesz másik.

F.

2019. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha azóta belépett a fiókjába, akkor kapott értesítést a jelölésről és látnia kellett. Feltételezem, hogy látta is, csak figyelmen kívül hagyta, mivel gondolom nem tud hova tenni.


Huh, nálunk nem hiszem, hogy van erre lehetőség... Őszintén szólva én ilyenről most hallok először. Szerintem nálunk minden teremben egy felügyelő tanár lesz, azonkívül senki se be, se ki nem mehet, ha csak nem lesz közben szünet. Nem tudom, hogy működik ez az egész, én csak jövőre érettségizek. Azt mondták, hogy reggel 8-tól 12-ig vagy ameddig zajlanak az érettségik csak hivatalos ügyintézés kapcsán lehet bemenni az intézménybe. Úgyhogy, amit ajánlottál sajnos nem jöhet szóba.


#2: Igen, kezdem megemészteni a gondolatot, hogy nyilvánvalóan nem talál szimpatikusnak (talán külsőre) és ezért (is) lehetett az, hogy vissza sem jelölt, meg hogy nem jött oda hozzám személyesen. Tudjátok milyen ez, az ember egy darabig rágódik rajta, de remélhetőleg hamar elfelejti. Sajnos többet nem lehet tenni a dolog érdekében.

2019. máj. 4. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne emészd magad. Hidd el, kellenek az ilyen kudarcok, mert ezek árán tanulja meg az ember, hogy ha ő nem lép, senki nem teszi meg helyette.
2019. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta! Ha bejottel neki, azonnal visszaigazolt volna!
2019. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne ostorozd magad nem a te hibád. Nagy valószínűséggel ha barátkoztál volna vele se lett volna belőle semmi. Ő ilyen természet, ha sose láttad senkivel beszélgetni akkor nem annyira nyitott, te legalább megpróbáltad, bejelölted itt már rajta a sor akar e barátkozni de nem úgy tűnik.
2019. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom elhinni, de visszaigazolt :D
2019. máj. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!