Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg a haveromna...

Hogyan mondjam meg a haveromnak, hogy nem bírom a barátnőjét?

Figyelt kérdés
A haverom elég sértődékeny, és a barátnője is nagyon érzékeny. Ha elmondanám a haveromnak, ő elmondaná a barátnőjének, ami nagyon nem lenne jó. Viszont már rohadtul idegesít a barátnője, aki amúgy jószívű, de egyszerűen nem bírom elviselni, a jelenléte is irritál. A haverommal nem szeretném megszakítani a kapcsolatot emiatt.. Hogyan adjam át neki, hogy ne legyen annyira bántó? Esetleg van rá valami módszer, hogy hassak rá anélkül, hogy kimondanám kerek-perec az igazságot?

2019. máj. 4. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vette még észre, hogy miként vélekedsz róla?
2019. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már célozgattunk, de sosem vette komolyan, azt hitte viccelünk, és annyit mondott hogy menjünk a francba.
2019. máj. 4. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Akkor találkozz vele, amikor nincs ott a barátnője.

Ha elkezded neki mondogatni, hogy nem bírod a barátnőjét, téged fog lepattintani. Kettőtök közül biztos, hogy a szerelmét fogja választani, ami érthető.

2019. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért kell ezt megemlíteni egyáltalán? Úgy úgysem tudod elmondani, hogy ne legyen bántó... Nem a te kapcsolatod, nem neked kell legtöbbet vele lenned... Ha fontos a haverod, szerintem inkább hagyd a dolgot.
2019. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokszor a haveromnak is elege van a barátnőjéből, nagyon sokszor veszekednek, viszont szakítani meg nem akar, mert attól fél, hogy egyedül marad.
2019. máj. 4. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Véleményed lehet. Finoman közölheted is vele, hogy milyennek látod a csajt. De szerintem amíg azt látod, hogy a csaj szereti, nem használja ki és tiszteli addig nincs sok értelme beleszólni.

Nem lehet, hogy inkább az zavar, hogy most van barátnője és vele tölti az idejét?

2019. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar, sőt, a haverom ír a csoportba sokszor, hogy találkozzunk már, legyen valami program, de mindig hozza a barátnőjét.
2019. máj. 4. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van még közös haverotok próbáld őket is bevonni a program szervezésbe és úgy hivjátok el a havert hogy finoman lehet neki mondani ez most csak fiús program/nap/este lesz. Ebben semmi rossz nincs ő is megértheti. Ezekből a tartalmas kikapcsolódásokbol kell minél többet beiktatni, aztán a többit az idő megoldja...
2019. máj. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!