Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális dolog, hogy eddig...

Normális dolog, hogy eddig kizárólag negatív tapasztalataim voltak az emberekkel és soha sem voltak barátaim? 21/F

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy nem, de én uhyanez, hogy csak 30. Most már eljutottam arra a szintre, hogy rühellem őket és a közelbe se engedek senkit. Csak szépen, felszínesen, ahogy a többi 'csög is, csak én senkinek se fogok barátságot hazudni.
2019. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem normális. Én 30 vagyok, de szeretek emberek közelében lenni, kommunikálni velük, és keresem a társaságukat, pedig alapvetően zárkózott jellem vagyok.
2019. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a f... Köszönöm autocorrect.

*ugyanez és a plusz hogy nélkül.


Heh, nem csak az emberek, még a technika is ellenem van. :'D

2019. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez van. Tanulsz belőle.
2019. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene válogatnod milyen emberek között mozogsz...
2019. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Kb 7 milliárdan élünk a Földön. Te ebből 1 vagy ahogy mindenki más is. Most arra próbálsz kilyukadni, hogy a te sikertelenséged miatt mindenki hibás csak te nem? Nem, nagyon nem normális az, hogy nincs egy barátod sem és utálod az embereket. Nagyon jól tudom, hogy nem fenékig tejfel az élet és nem mindig minden happy, de ettől nem minden ember kötsög. Nem azt mondom, hogy te az vagy, hiszen nem ismerlek. Én azt mondom, hogy először magadban keresd a hibát!
2019. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Liliiiii16 ***** válasza:
Lehet hogy nem a megfelelő emberekkel akartál barátkozni. Olyanokkal akik másmilyenek mint te,nem hasonlítanak rád. Saját érdeklődési körödnek megfelelően keress barátokat. menni fog! Soha ne add fel, az élet egy küzdelem. Mindenkinek vannak problémái, a kérdés csak az hogy tudja-e kezelni őket az ember.
2019. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!