Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes belém a legjobb...

Szerelmes belém a legjobb barátom, én viszont nem szeretem, mit csináljunk? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mikor legjobb barátok lettünk ő más lányt szeretett, szóval úgy indult a kapcsolatunk hogy csak barátok. Nagyon jóban voltunk mikor pár hónap múlva elmondta hogy engem szeret. Én nem voltam szerelmes belé és úgy voltunk vele hogy majd elmúlik a szerelme. Egy idő után elmondta hogy még mindig szeret, megpróbáltuk azt is hogy teljesen megszakítottuk a kapcsolatot, egy hét után rámirt, hogy ő nem akar elveszteni mint barátot emiatt. És megint nagyon jóban voltunk, de ahányszor jóban lettünk elmondta hogy szerelmes belém. Nagyon fontos nekem mint barát, de nem akarom hogy szenvedjen amiatt hogy szerelmes belém. Az sem jó ha nem beszélünk többet mert olyankor mindkettőnknek úgymond üres az élete. Mit lehet ilyenkor tenni, hogy ha lehet mindkettőnknek jó legyen?

2019. máj. 6. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresnie kell mást.
2019. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben. Gimi elején lettünk jóban egy sráccal, aki össze akart jönni egy barátnőmmel, 10.ben vallott először szerelmet és mire leérettségiztünk megutáltam... sosem tekintettem rá barátnál többként, viszont mindig egy rendes, okos, helyes srácnak tartottam, de nagyon féltékeny volt mindegyik srácra, akivel szóbaálltam és bekevart közetem és az a srác között,akibe anno fülig szerelmes voltam. Ezután még egyszer kibékültem vele, de egy újabb féltékenységi rohama után nagyon csúnyán kiosztottam, olyanokat is mondtam, amiket nem kellett volna és azóta nem beszéltünk, mégcsak az utcán sem köszönünk egymásnak… persze azóta megbántam a dolgot, néha hiányzik, persze csak mint barát, de legalább ő tovább lépet és boldog párkapcsolata van.

Remélem Ti nem fogtok így járni! Amit javasolni tudok, hogy okulj az én példámból és légy vele türelmes! Az idő minden sebet begyógyít - közhely, de igaz! Sajnos erre nincs jó megoldás, egy 3. személy persze sokat változtathatna a dolgokon, úgyértem, ha összejönne valaki mással…

2019. máj. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is a abban reménykedem, hogy összejön valakivel, és akkor már ha legjobb barátok nem is, de barátok azért maradhatnánk.
2019. máj. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!