Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lettek barátaid?

Hogy lettek barátaid?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Én konkrétan barátlottón nyertem őket. Miért kérdezed?
2019. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bementem egy szaküzletbe és vettem néhányat. Megadjam a címét?
2019. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felvettek gimnáziumba, az osztálytársaimmal el kezdtem beszélgetni. Szerencsére jó osztályba kerültem, ahol pár emberrel sikerült barátságot kialakítanom. Bár mi viselkedésben hasonlók vagyunk, az érdeklődési körünk is elég hasonló. Szóval, nem volt nehéz dolgom.
2019. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Pár kivétellel, az összes mostani barátomat általános iskolából vagy gimiből ismerem.

18/L

2019. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valamiért dühös voltam és egyik srác megkérdezte mi bajom közben rá jöttünk mennyi közös van bennünk igy össze is haverkodtunk. Ő "népszerű" srác volt abban a kis általános iskolában és rajta keresztül meg ismertem még egy csomó embert (az iskola nagyrészét). Aztán jöttek a bandázások,rengeteg hülyeség,csajozás minden amitől ember az ember. Ám 3 éve megváltozott,magába fordult és azt mondja neki nem hiányoznak már ezek. Azért köszönöm Gábor az emlékezetes éveket😘❤️


Volt amikor elmentem box edzésre és láttam egy srácot a földön ülni. Úgy láttam rossz kedve van hát megkérdeztem mi a helyzet. Kiderült csak fáradt volt . Aztán vele is jóba lettem. Rajta keresztül meg ismertem másokat,lettek új barátaim.


Valamin össze vesztünk egy sráccal a suliba elötte nem tiszteltük egy mást még haragosok is voltunk. Na akkor valami miatt össze verekedtünk. Aztán láttuk egymáson hogy "ki tud állni magáért" késöbb vele is jó barátok lettünk és rajta keresztül is új barátokat szereztem. De már ez is rég volt, eltávolodtunk egymástól persze azért vannak szorosabb baráti kapcsolataim is amik úgy érzem nem a régiek mert változnak az emberek.

Talán most érzem először, úgy hogy ideje új barátokat keresnem. Eddig nem kerestem csak jöttek mentek az emberek.

És hogy miért vagyok itt a GYK-n az emberek kategóriában ahol sok szomorú,unatkozó ember van? Nos én az utóbbi csoportot erősítem.

2019. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy emberen keresztul ismertem meg oket

Aztan mostanra eltuntek

2019. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy jó barátom még ált. suliból, a többit a gimiben ismertem meg. Szerencsére olyan padtárat fogtam ki, aki vevő a feketehumorra, és animés is, szóval nem volt nehéz. A gamerkedés illetve a rubikkockázás miatt is barátom lett pár másik osztálytársam.
2019. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sok kérdést és választ adtam gyakorin :) igaz, hogy csak netes barátok, de nekem ennyi is bőven elég
2019. máj. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gimnázium, egyetem, okj-s tanfolyamról, színjátszókörből, később a szakma révén, és a munkából is. Olyan helyekről ahol rendszeresen egy légtérbe jártunk kialakult. El kell menni helyekre és kész, a szakkőörök és szakmai képzések szuperek, mert alapból vna közös téma.
2019. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!