Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbáljam meg újra felvenni...

Próbáljam meg újra felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, aki első évben otthagyta az egyetemet, és nem volt évekig ezután munkája. Viszont mi jóban maradtunk ezután is. Amikor tudtunk találkoztunk is, neten is sokat beszélgettünk. Én végeztem tavaly az egyetemen, viszont sokáig sajnos én sem találtam munkát. Decemberben hívtak egy interjúra, ami végre sikeres volt! Mikor megtudta ezt a barátnőm, megszakította velem a kapcsolatot, azóta elérhetetlen. Még januárban írtam neki, de meg sem nyitotta. Akkor hìvtam is, nem vette fel. Utána én sem kerestem már. Viszont hiányoznak a beszélgetéseink, a közös programok, rossz hogy semmit nem tudok róla. Sokszor van eszemben, hogy újra felkeresem, de nem tudom mennyi értelme lenne. Félek, hogy továbbra sem fogja megnyitni.

Tegyek egy utolsó próbát?


2019. máj. 12. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél, túlságosan ott van a fejedben, és eltelt sok idő lehet akkor megijedt hogy már te sikeres vagy ő meg nem...talán nem is tudatos. Sok minden lehetett. Egyetlen utolsó próba hogy le tudd zárni, vay tisztázva folytassátok, ennyit még igazán megérne...
2019. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, az ő sikertelensége és a te sikered közötti szakadékot nem tudja áthidalni rád vetítte ki a csalódottságát/szégyenét/irigységét.
2019. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igaza van a 2. válaszolónak. Megijedt a végzettségbeli különbségtől, azaz feltételezi, hogy nem tartanál ki mellette. A valóságot csak ő tudja, ő viszont elérhetetlen.

Azt javaslom, amit az 1. válaszoló is: keresd fel őt és beszéljétek meg, hogyan tovább.

Sok sikert!

F.

2019. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!