Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megakarom menteni a menthetőt....

Megakarom menteni a menthetőt. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. Nagyon idegesítő mostanában.pl: azt hiszi, hogy ő egy szentlélek. Tök álszent. Mindig mondja, hogy ő apáca lesz lehet, meg hogy ő mennyire vallásos, közben egy pletykás, bunkó, orrfennhordó és mindenlébe kanál ember. Bármi van neki az baj. Megszólalok aztán azt mondja, hogy ne szólaljak meg és csak azért, hogy kussoljon már csöndbe matradok aztán az is baj. Pl: órán akarta mondani a tanár a házit de mondta hogy nem lesz. Én meg odaszóltam: Nembaj, de a házit azért adhat. A tanár kiakadt arra, hogy én hogy képzelem azt mondani neki hogy nem baj ha nem lesz. Erre a barátnőm rám volt mérges hogy miért mondok ilyet mert biztos azt hiszi a tanár hogy ő mondta, meg én miért mondok ilyet. Én erre azt mondtam hogy hagyjon a hülyeségeivel meg ne akadjon fennt ilyeneken mert nem szeretem halgatni. Ő meg azt mondta hogy ne mondjam meg neki hogy mikor beszélhet. Én meg mondtam neki hogy te ugyanezt teszed velem. Meg már idegesít, hogy folyton megakarja mondani, hogy mit csináljak. Ha nem tetszik neki a hajam akkor viccet csinál belőlem. Meg mások véleményére kíváncsi csak. És elegem van belőle, hogy folyton ilyen sz@rságokkal felhúzza az agyam.

#barát #idegesítő #hagyjon már
2019. máj. 13. 22:00
 1/5 A kérdező kommentje:
16/l
2019. máj. 13. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mit akarsz ezen a szarkupacon menteni? Egyedül akkor sem érsz el semmit, ha fejreállsz, szerintem jobb, ha elengeded ezt a "barátságot", nem veszítesz vele semmit..
2019. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a bajom h egy negy fos barati korben vagyunk.
2019. máj. 14. 14:22
 4/5 anonim válasza:

Elnézést, de miért is nevezed ezt az embert a barátnődnek? !

Szerintem kezdj el szelektálni a "barátaid" közül.

2019. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jóba voltunk mostanába lett ilyen. És már nem a barátnőm csak nem tudom hogy nevezzem.
2019. máj. 17. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!