Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy ne zavarjon...

Mit csináljak hogy ne zavarjon ennyire?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel kb 1 éve külön suliba kerültünk és már alig beszélünk! Néha raírok aztán alig 2 percet beszélünk csak! Én próbálok közelebb kerülni hozzá hogy ne tavolodjunk el ennyire de csak egyre távolabb kerülünk! Múltkor ő írt hogy hianyzok neki! De nem értem hogy akkor miért nem beszélgetünk! Jobb lenne többször találkozni vele de ha találkozó van akkor ő mindig iszik én meg nem akarok inni ezért inkább nem is megyek! Mit csináljak hogy ne tavolodjunk el ennyire? Vagy egyáltalán van értelme az egésznek?
2019. máj. 14. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb barátság nagyon hamar kifullad, ha nincsenek közös élmények és témák. Ez van sajnos. Az ember először az általános iskolás barátaitól távolodk el középiskolában, aztán a középiskolásoktól egyetem/okj/munka alatt. A munkahelyi barátaitól meg akkor, ha valaki máshová megy dolgozni. Az a tapasztalatom, hogy az örökké tartó barátság egy nagyon ritka dolog.

Nekem sok barátságom van még általánosból, középiskolából meg egyetemről is, de nyilván nagyon nem olyan szorosak ezek már, mint régen.

2019. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!❤️
2019. máj. 15. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!