Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy írjak rá egy lanybaratomr...

Hogy írjak rá egy lanybaratomra akivel több mint két hónapja nem beszéltem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megszakadt a kapcsolat, lehet olyat mondtam neki amivel megbántottam mikor legutolsojara találkoztunk (egy lányt említettem neki hogy tetszik nekem , lehet igazából ez.. úgy vettem eszre , de könyörgöm ha csak barátként tekintünk egymásra magamból kiindulva....), de attól függetlenül ritka jól telt a nap és nem zavarta hogy említettem neki csak abban a,pár másodpercben szóval utána mintha semmi nem történt volna, és mikor írtam akkor is vagy nem válaszolt vagy,csak 1-1 szóban és utána végleg kihalt a -beszélgetés.. csak egy nagyon értékes embernek tartom és már tényleg mindent tudunk egymásrol és nem szeretném ha ennyibe veszne..

De nincs ötletem mit írjak, de mégis fura lenne úgy ráírni hogy mi történt vele eddig a két hónapba az olyan..Hát...

Köszönöm ha segítetek!:)


(Én 19/F , Ő 18/L)



2019. máj. 15. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
"Szia, tetszel, eljössz randizni?"
2019. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%

Szia

Írj rá hogy miujsag stb és kérdezz rá arra hogy mi bántja ōt.. Írd le hogy nekem nagyon hiányzik

A többi alakul magától

2019. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*neked
2019. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Egyértelmű hogy többet érzett és más jött a képbe le is mondott rólad ilyen ez

Fordítva is ilyen ha lány emlitett volna fiut miközben titokban a fiú reménykedett


Nem hiszem h menthetö a dolog főleg ha mégjobban hangoztatod h ő értékes mert ugyse lesz neki belöle áhitott kapcsolat

2019. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erre így rákészülni! Írj rá és kész! Hogy vagy? Régen hallottam felőled, eszembe jutottál stb. Kérdezz rá, miért akadt meg legutóbb a beszélgetés? Néma gyereknek....
2019. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem hogy kapcsolatot akarna, ő mondta a múltkor, hogy azért ne? kapcsolat párti mert akkor le lenne kötelezve.. De azért köszönöm a válaszokat!! lehet túl bonyolítom
2019. máj. 15. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello! Mizu?
2019. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!