Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan idoszakotok amikor...

Volt olyan idoszakotok amikor egyaltalan nem tudtatok baratsagokat kialalitani?

Figyelt kérdés
ertem ezt ugy, h vagytatok volna uj baratokra, de tul feszultek, felenkek vagy depressziosok voltatok ahhoz, h fenn tudjatok tartani egy baratsagot? vagy, h egyszeruen egy rossz tapasztalat utan nem tudtatok senkit kozel engedni? sikerult belole kilabalnotok? en most hasonlo helyzetben vagyok. egyszeruen annyira elhatalmasodtak rajtam a problemak es a feszultseg, h keptelen vagyok kialakitani baratsagokat, tul feszult vagyok. kozben ledig megis vagyok egy beszelgetotarsra.
2019. máj. 16. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Volt igen.. és kilábaltam. Te is ki fogsz. Normális az is, ha az ember egyedül akar lenni és ez szükséges is lehet.
2019. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem most van ilyen időszakom.


Jelenleg csak 1 talán 2 barátom van, azért mondom hogy talán 2, mert az egyikükkel most picit összevesztem és egy ideje egyre jobban távolodunk.


A másikkal 2-3 naponta beszélek rövid ideig messengeren és 2 havonta találkozunk.


Egyenlőre úgy oldottam meg a helyzetet, hogy az ellenkező nemmel való ismerkedéssel lefoglaltam magamat, így időm sincs arra gondolnom hogy nincsenek barátaim, mert folyton valakivel kommunikálok.


Persze ez csak ideiglenes megoldás, mert ilyenkor is vannak elég durva mélypontok meg ahogy lesz egy komolyabb kapcsolatom ... nyílván ez már lesz lesz opció...

2019. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már nem tudok barátságot kialakítani pár éve. Gondolom főként azért, mert nem is akarok, nekem túl sok lenne, mert így is alig van időm, hogy magamban lehessek. Ennek ellenére valakikkel mindig összesodor az élet, akik akár barátok is lehetnének, de én nem tudom fenntartani a kapcsolatot, mert ha rajtam múlna sosem keresném az illetőt, pedig ha beszélünk, szimpatikusnak tartom.
2019. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Miután a "legjobb" barátom mocskosan hátba támadt és hazugságokat terjesztett rólam azt mondtam, hogy én soha többé nem állok másokkal szóba. 2 éven át ezt be is tartottam. Ez idő alatt senkivel sem beszéltem a családomon kívül, mindenkit teljes mértékben kizártam az életemből. De 2 év után kezdtem rettentően magányos lenni. Próbáltam nyitni mások felé, de naaaaagyon hosszú időbe tellett, amíg bárki is elnyerte a bizalmamat. Azóta is csak 2 közeli barátom van, de semmi olyan mint anno. Tanultam a hibámból. Azok tudnak a legjobban megbántani, akik ismerik minden titkodat. Mindig is barátkozós típus voltam, de a történtek után megváltoztam és inkább távolságtartó vagyok most.
2019. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos volt :( S ugyanazon okoknál fogva amiket te is felsoroltál ,nehèz volt kilábalnom belőle , ès nagyon rossz volt , magányosnak ,elveszettnek èreztem magam, S sokáig bármennyire probáltam lèpni egyszerűen nem ment. Igaz barátból most is csak egy van , rajta kívűl 2-3 van aki ilyen haveri szinten a barátom. S mivel most már sokkal nyítottabb s bátrabb vagyok ,hiszem ,hogy kèsőbb mèg lesz több barátom is :)
2019. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!