Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok/nők, kivel barátkoznáto...

Lányok/nők, kivel barátkoznátok inkább? Meleg kérdés!

Figyelt kérdés

Szóval adott három meleg férfi.


A, Az egyik férfias kinézetre és viselkedésre is. A hobbijai is pasisak, és az ágyban is az aktív szerepet tölti be.


B, Totál lányos külsőre, és a jelleme is az, ránézésre megmondja bárki, hogy meleg. Hisztis típus, de a barátaiért megtesz mindent.


C, Külsőre férfias, nem lerí róla, hogy meleg. Jellemre lányos, szeret lelkizni, érzékeny típus. A hobbijai is lányosabbak, pl vásárlás. Az ágyban pedig a "női" szerepet tölti be.


A kérdésem fiktív, nincs döntési kényszerem a három srác között (melyből kettő jellem eleve kitalált), csupán érdekel, hogy ki mit gondol, melyikkel találná meg a közös hangot leginkább.

Vagy miért vetné el kapásból az egyikkel/másikkal való barátkozást.


Kort is írhattok, de nem feltétele a hozzászólásnak.

Köszönöm!



2019. máj. 17. 11:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja, és teszem hozzá, férfiak is nyugodtan válaszolhatnak!

Csak homofóbok ne. :)

2019. máj. 17. 11:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tulajdonság sem olyan ami tényező lenne.
2019. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg barátság és semmi több, akkor tuti olyat fog választani, amelyiken nem fog folyni a nyála.
2019. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal barátkozok, aki szimpatikus és akivel jól kijövünk egymással. Nem tudom, mi közöm van ahhoz, hogy a barátaim milyen szerepet töltenek be az ágyban, abszolút nem érdekel az ilyesmi, a barátaimmal nem szexelek és én sem adok nekik számot a nemi életemről. Így első ránézésre egyikükkel sem barátkoznék, A-val azért, mert egy férfias férfival nem sok közös témánk szokott lenni úgy általában, B-vel azért, mert nem hiányzik egy hisztis ember, C-vel pedig azért, mert hiába vagyok nő, nem vagyok egy lelkizős, csöpögős típus és a vásárlás számomra nem szabadidős program, hanem elvégzendő teendő. Viszont ennyi információ alapján azért nem hoznék ilyen komoly döntéseket, senkinek nem 2-3 tulajdonságból áll össze a személyisége, simán lehet, hogy ha a valóságban megismerném őket, akkor valamelyikük (akár több is) szimpatikus lenne.
2019. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha csak barátság, akkor akár mindhármat is választhatod, nem? :)

Én amúgy a másodikat választanám, mert akkor tuti nem fenyegetne annak a veszélye, hogy belezúgok.

2019. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Amelyikkel jobban kijövök. Amúgy én sem értem, miért fontos ebből a szempontból, mit hogy csinálnak az ágyban, vagy szerinted van, aki azt válaszolná a kérdésre, hogy "Semelyikkel, mert csak extra férfias ÉS passzív pasikkal barátkozok, szóval ez bukta"?
2019. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, akár mindhármat is lehetne választani. :)


Meglepett az első pár komment. Ezek szerint nem számítanak ezek. Volt szerencsém találkozni egy olyan hölggyel, aki viszont eleve úgy állt a dologhoz, hogy ő bizonyos típusú meleggel nem fog barátkozni, mert "egy meleg is legyen mind külsőre, mind viselkedésre heteros".

Akkor végül is ő pont egy szélsőséges nézetű egyén volt.

2019. máj. 17. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindhárommal barátkoznék, egyikőjüknek sincs olyan tulajdonsága amire azt mondatnám hogy "ok inkább ne".
2019. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

már nem azért, de én a heteró barátaimról (akár fiú akár lány) se tudom, hogy milyen pozícióban csinálja... én csinálom rosszul, és ezt tényleg meg szokás beszélni a barátkozás kezdetén???

amúgy C elől a világból kiszaladok, velem aztán ne lelkizzen senki, de vásárolni esetleg elmehetünk, B totál reménytelen mert én SOKKAL hisztisebb vagyok, mint ő, és ezt be is bizonyítom neki nagyon szívesen, Aval tkp össze is haverkodhatnék, de csak ha szereti az autókat, vagy látta a starwarst. esetleg játszik. (több "pasis" hobbim nincs. asszem.)

L

2019. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!