Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Lányok/nők, kivel barátkoznátok inkább? Meleg kérdés!

Szóval adott három meleg férfi.

A, Az egyik férfias kinézetre és viselkedésre is. A hobbijai is pasisak, és az ágyban is az aktív szerepet tölti be.

B, Totál lányos külsőre, és a jelleme is az, ránézésre megmondja bárki, hogy meleg. Hisztis típus, de a barátaiért megtesz mindent.

C, Külsőre férfias, nem lerí róla, hogy meleg. Jellemre lányos, szeret lelkizni, érzékeny típus. A hobbijai is lányosabbak, pl vásárlás. Az ágyban pedig a "női" szerepet tölti be.

A kérdésem fiktív, nincs döntési kényszerem a három srác között (melyből kettő jellem eleve kitalált), csupán érdekel, hogy ki mit gondol, melyikkel találná meg a közös hangot leginkább.

Vagy miért vetné el kapásból az egyikkel/másikkal való barátkozást.

Kort is írhattok, de nem feltétele a hozzászólásnak.

Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Yaoi, homoszexualitás, fiú, lány, férfi, , barát, barátság

máj. 17. 11:17  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja, és teszem hozzá, férfiak is nyugodtan válaszolhatnak!

Csak homofóbok ne. :)

# 1/9Időpont máj. 17. 11:19 Privát üzenet
mirőlszól nevű felhasználó válasza:

Egyik tulajdonság sem olyan ami tényező lenne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont máj. 17. 11:22 Privát üzenet
Ha tényleg barátság és semmi több, akkor tuti olyat fog választani, amelyiken nem fog folyni a nyála.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont máj. 17. 11:29 Privát üzenet
Azzal barátkozok, aki szimpatikus és akivel jól kijövünk egymással. Nem tudom, mi közöm van ahhoz, hogy a barátaim milyen szerepet töltenek be az ágyban, abszolút nem érdekel az ilyesmi, a barátaimmal nem szexelek és én sem adok nekik számot a nemi életemről. Így első ránézésre egyikükkel sem barátkoznék, A-val azért, mert egy férfias férfival nem sok közös témánk szokott lenni úgy általában, B-vel azért, mert nem hiányzik egy hisztis ember, C-vel pedig azért, mert hiába vagyok nő, nem vagyok egy lelkizős, csöpögős típus és a vásárlás számomra nem szabadidős program, hanem elvégzendő teendő. Viszont ennyi információ alapján azért nem hoznék ilyen komoly döntéseket, senkinek nem 2-3 tulajdonságból áll össze a személyisége, simán lehet, hogy ha a valóságban megismerném őket, akkor valamelyikük (akár több is) szimpatikus lenne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont máj. 17. 11:32 Privát üzenet

Ha csak barátság, akkor akár mindhármat is választhatod, nem? :)

Én amúgy a másodikat választanám, mert akkor tuti nem fenyegetne annak a veszélye, hogy belezúgok.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont máj. 17. 11:59 Privát üzenet
Amelyikkel jobban kijövök. Amúgy én sem értem, miért fontos ebből a szempontból, mit hogy csinálnak az ágyban, vagy szerinted van, aki azt válaszolná a kérdésre, hogy "Semelyikkel, mert csak extra férfias ÉS passzív pasikkal barátkozok, szóval ez bukta"?

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont máj. 17. 12:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, akár mindhármat is lehetne választani. :)

Meglepett az első pár komment. Ezek szerint nem számítanak ezek. Volt szerencsém találkozni egy olyan hölggyel, aki viszont eleve úgy állt a dologhoz, hogy ő bizonyos típusú meleggel nem fog barátkozni, mert "egy meleg is legyen mind külsőre, mind viselkedésre heteros".

Akkor végül is ő pont egy szélsőséges nézetű egyén volt.

# 7/9Időpont máj. 17. 12:06 Privát üzenet
Én mindhárommal barátkoznék, egyikőjüknek sincs olyan tulajdonsága amire azt mondatnám hogy "ok inkább ne".

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont máj. 17. 14:34 Privát üzenet

már nem azért, de én a heteró barátaimról (akár fiú akár lány) se tudom, hogy milyen pozícióban csinálja... én csinálom rosszul, és ezt tényleg meg szokás beszélni a barátkozás kezdetén???

amúgy C elől a világból kiszaladok, velem aztán ne lelkizzen senki, de vásárolni esetleg elmehetünk, B totál reménytelen mert én SOKKAL hisztisebb vagyok, mint ő, és ezt be is bizonyítom neki nagyon szívesen, Aval tkp össze is haverkodhatnék, de csak ha szereti az autókat, vagy látta a starwarst. esetleg játszik. (több "pasis" hobbim nincs. asszem.)

L

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont máj. 17. 15:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti barátkoznátok egy ilyen emberrel?
Átvertem a haveromat, de mégis mit tehettem volna? Hazudtam volna inkább?
A legjobb barátom nem akar velem találkozni a szülinapom, inkább a barátjával lesz. Normális ha ez rosszul esik vagy én reagálom túl?
Melyikőjükkel barátkoznátok inkább? Ha muszáj lenne választani
Mit gondoltok rolam? Baratkoznatok egy ilyennel vagy inkabb elkuldenetek messzebbre?
Milyen emberrel barátkoznátok inkább?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!