Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
MárkoX nevű felhasználó kérdése:

Neked is van olyan személy, akinek most elmondanád, hogy mennyire hiányzik, és bárcsak jóvá tehetnél mindent?

Mindenki írja le kommentbe, amit most annak a személynek mondana. Talán nem fog válaszolni, az is lehet, hogy látni sem fogja, de akinek segít, hogy kiírhatja magából valahová, az most megteheti. És végülis egy cseppnyi remény mégis ott van, hogy hátha látja, ki tudja...

Nevet is írhattok akár.

-------------------------

Nagyon sajnálom, hogy nem vagyok olyan, amilyennek elképzeltél. Tudom, hogy lehettem volna erősebb és bátrabb, talán akkor most más lenne minden. Én nem haragszom rád azért, amiket írtál/mondtál, van amiben igazad volt. Köszönöm azt az egy év boldogságot, amit tőled kaptam, még mindig hiányzol! Tudom, hogy már soha többé nem fogok hallani felőled, és ha látod is ezt, nem fogsz vele foglalkozni. De legbelül azt kívánom, hogy bárcsak tévednék most.

(Klaudia)

máj. 17. 14:54  Privát üzenet  

A válaszok

A nagymamám hiányzik nagyon. Bár nincs mit jóvátennem, mert sosem viselkedtem úgy vele, hogy emiatt rosszul érezzem magam.

Nem is tudom mit mondanék neki ha hallaná/olvasná...jó lenne vele még egyszer beszélgetni. :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 17. 15:05 Privát üzenet
Nincs. Max a macskám. Őt én árultam el egy kicsit. De az emberek? Mindegy hogy él e vagy halott, ők fordítottak hátat nekem. Én meg meguntam mindenki után futni. Szóval nem. És azt se hiszem, hogy bárki számára én lennék ez a valaki, akinek a hiányát bánja bárki is.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 17. 16:00 Privát üzenet

Utolsó...

Annyira igaz,amit írsz, én nekem is halálosan elegem volt már abból,hogy futnom kellett emberek után.De a hűséges emberek ilyenek,megalázkodunk mint egy szó szerinti kutya,csakhogy lássák mennyire szeretjük, tiszteljük a másikat.Miközben a másik a kisujját még nem mozdítaná érted.

Sajnálom,hogy ilyen későn jöttem rá,hogy többet érek annál,minthogy mások után loholjak.Mindenki azt kapja az élettől,amit megérdemel.Itt az ideje,hogy csak jó dolgokat kapják,hogy viszont szeressenek,hogy értem is küzdjön valaki.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 17. 16:59 Privát üzenet
Egy mindenki ellen nevű felhasználó válasza:

3 Biztos lenne 1 olyan ember aki bármit megtenne érted!

Csak ugye megtalálni...

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 17. 23:31 Privát üzenet

2 fontos barátságom ért véget...

az egyiknek: sajnálom, hogy nem tettünk meg többet azért, hogy ne így legyen, talán te tudatosan akartad a végét, én nem igazán és még most is hiányoznak a régi idők

a másiknak: úgy érzem, én többet tettem a barátságunkért, nagyon fájt, hogy egyik napról a másikra levegőnek néztél, mintha nem is lettünk volna legjobb barátnők

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 19. 22:19 Privát üzenet
Évi sajnálom hogy ez történt,tudom hogy többet már nem látlak

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 30. 21:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elmondanad neki?
Miért jobb egy fizikailag vonzó személy, miért ér többet mint egy átlagos külsejű?
Neked van olyan személy a baráti körödben, aki gyakran gúnyolódik rajtad?
Ti mit tennétek az én helyemben?
Nektek volt fontos személy az életetekbe? Ha igen, hogyan léptetek túl azon, hogy már nem beszéltek soha többet, és nem vagytok olyan jóban mint régen?
Átvágott a barátnőmnek hitt személy?! Hogyan vágjak vissza? (többi lent)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!