Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Neked is van olyan személy,...

Neked is van olyan személy, akinek most elmondanád, hogy mennyire hiányzik, és bárcsak jóvá tehetnél mindent?

Figyelt kérdés

Mindenki írja le kommentbe, amit most annak a személynek mondana. Talán nem fog válaszolni, az is lehet, hogy látni sem fogja, de akinek segít, hogy kiírhatja magából valahová, az most megteheti. És végülis egy cseppnyi remény mégis ott van, hogy hátha látja, ki tudja...

Nevet is írhattok akár.

-------------------------

Nagyon sajnálom, hogy nem vagyok olyan, amilyennek elképzeltél. Tudom, hogy lehettem volna erősebb és bátrabb, talán akkor most más lenne minden. Én nem haragszom rád azért, amiket írtál/mondtál, van amiben igazad volt. Köszönöm azt az egy év boldogságot, amit tőled kaptam, még mindig hiányzol! Tudom, hogy már soha többé nem fogok hallani felőled, és ha látod is ezt, nem fogsz vele foglalkozni. De legbelül azt kívánom, hogy bárcsak tévednék most.

(Klaudia)


2019. máj. 17. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamám hiányzik nagyon. Bár nincs mit jóvátennem, mert sosem viselkedtem úgy vele, hogy emiatt rosszul érezzem magam.


Nem is tudom mit mondanék neki ha hallaná/olvasná...jó lenne vele még egyszer beszélgetni. :(

2019. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs. Max a macskám. Őt én árultam el egy kicsit. De az emberek? Mindegy hogy él e vagy halott, ők fordítottak hátat nekem. Én meg meguntam mindenki után futni. Szóval nem. És azt se hiszem, hogy bárki számára én lennék ez a valaki, akinek a hiányát bánja bárki is.
2019. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó...

Annyira igaz,amit írsz, én nekem is halálosan elegem volt már abból,hogy futnom kellett emberek után.De a hűséges emberek ilyenek,megalázkodunk mint egy szó szerinti kutya,csakhogy lássák mennyire szeretjük, tiszteljük a másikat.Miközben a másik a kisujját még nem mozdítaná érted.

Sajnálom,hogy ilyen későn jöttem rá,hogy többet érek annál,minthogy mások után loholjak.Mindenki azt kapja az élettől,amit megérdemel.Itt az ideje,hogy csak jó dolgokat kapják,hogy viszont szeressenek,hogy értem is küzdjön valaki.

2019. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 Biztos lenne 1 olyan ember aki bármit megtenne érted!

Csak ugye megtalálni...

2019. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 fontos barátságom ért véget...

az egyiknek: sajnálom, hogy nem tettünk meg többet azért, hogy ne így legyen, talán te tudatosan akartad a végét, én nem igazán és még most is hiányoznak a régi idők

a másiknak: úgy érzem, én többet tettem a barátságunkért, nagyon fájt, hogy egyik napról a másikra levegőnek néztél, mintha nem is lettünk volna legjobb barátnők

2019. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Évi sajnálom hogy ez történt,tudom hogy többet már nem látlak
2019. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Klau, ha ezt látod...



Nem akarok róla beszélni. Fáj... Nem akarok róla beszélni, de hiányzik... Egész nap ő jár a fejemben... El akarom felejteni! Nem akarok tudomást venni a létezéséről, sem a múltról... Tudom, hogy már nem gondol rám, talán el is feledett. Utálom, hogy ilyen érzékeny és gyenge a lelkem. Gyűlölöm őt! Utálom, amiért ezt tette velem, itt hagyott, egyedül, örökre... De szeretem. Hiányzik a hangja, minden egyes szava, minden mondata. A nevetése, a sok beszélgetés, ahogy azt mondja szeretlek, az a sok nap, év... Hiányzik, szükségem lenne rá. Hazudnom kell, nem mondhatom ki, mert szánalmas. Nem csak szerinte, mindenki szerint. Azt hittem az idő segít... Tévedtem. Mindent megpróbáltam, semmi sem segít. Nincs kiút, feladatam, megértettem. De nem fogadtam el, nem tudok beletörődni, nem tudom feldolgozni. Akarom őt, minden egyes porcikám kívánja őt. Vágyom rá, mondhatnék ezer hasonlatot, de felesleges. Ezt nem lehet szavakkal kifejezni, érezni kell, hogy értsd. Olyan, mint a levegő... Belehaltam. Már nem élek, aki voltam az nincs. Itt vagyok, de érzem, hogy semmi sincs rendben. Hiányzik valami, hiányzik az a megértés, az az elfogadás, az a kellemes megnyugvás, hiányzik az a pozitív vígasztalás, és aki mindezt megadta. Erre nem képes más, amúgy sem akarná senki... Ő akart engem. Miért tartunk most itt? Hol van, és én? Hol vagyunk mi? Miért nincs többé olyan hogy mi? Miért csak ő van meg én? Miért van mással? Hol vannak a kötelékek? Hol van, ami hozzám fűzte őt? És ha már minden elveszett, miért maradt itt az emléke? Miért hiányzik, miért vágyom rá ennyire, miért szeretem? Hogy lehet, hogy őt ez ennyire nem érdekli? Mit tettek vele? Hol van az, aki az én lelki társam volt? És ki ez a magától minden áron eltaszítani vágyó valaki? Miért kell ezt átélnem? Az a mi egymásra találásunk volt, a mi beszélgetéseink, a mi csókjaink, a mi kapcsolatunk, a mi szerelmünk, a mi barátságunk... Hová keveredtem? Mi ez az egész? Hol van ő? És hol vagyok én...?

2019. okt. 29. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Van. Ő sosem használt ki,én rontottam el a kapcsolatunkat. Okkal utált meg,de már a franc se tudja mi van vele. Illetve van olyan is aki egyáltalán nem hiányzik ha itt lenne tuti nem élné túl azt amit velem tett. 😠
2019. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Több is :(
2019. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!