Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Kis városban élek es itt kb mindenkinek megvan a sajat barati kore

van par baratom nem azt mondom de pl sulin kivul sose jarok el sehova

Az osztalytarsaimmal joba vagyok de van egy allitolagos o reszerol "legjobb baratnom"

en neha ha megyek mindig hivom de o engem soha

pedig neki rengeteg baratja van

es az a baj h velem egyidosoket szeretnek

mert sok kicsi baratkozna velem de szeretnek olyan igazi jo baratokat?

Igazabol felek a nyartol is h egesz vegig itthon fogok ulni mert nincs kivel elmennem sehova

Pedig nem tartom magam rossz baratnak de az a baj mar mindenkinek megvan a legjobb baratnoje,baratjai es nem nyitnak felem

Mikozbe a baratnoim fele sokan nyitnak

Pedig nem vagyok visszahuzodo csak egy atlagos lany

Engem nem zavar h itthon vagyok de a szuleim mindig kerdezik h na te nem mentel ma sehova?nem mesz sehova?

mert a testverem folyton jar valahova

Nemtudom mit tegyek es miert nem nyitnak felem az emberek meg ha en nyitok is felejuk://

Kicsit ketsegbe vagyok esve

A korosztalyomba nincs sok baratom mert mindenki folyton kicsinek nez es a baratnoimnek meg vannak korosztalyunkbol barataik de engem egyszer ugy is neveztek h kislany

Es ugy erzem h nemtudok mit tenni

Ha mennek se tudok mert nincs kivel://



2019. máj. 17. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy? Nekem írhatsz :)
2019. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!