Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Most miért sértődött meg?

Egy barátomt elhívtam egy egyeteni rendezvényre. Ő nem itt tanul, szóval vonattal jött fel, de nem volt hosszú az út. Megbeszéltük, hogy utána együtt megyünk haza, de közben pár ismerőssel ősszefutottam és meghívtak sörre. De a barátnőm nem akart jönni. Mondtam neki, várjon meg, sietek. Aztán igaz, kicsit elhúzódott, de ő meg itthagyott és elment egyedül. És haragszik is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: sértődés, barát, barátság, kiruccanás, szórakozás

máj. 17. 19:47  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

bocsánat az elírásért

# 1/4Időpont máj. 17. 19:53 Privát üzenet
A barátnöd az a "barátomt"? Mert akkor tök érthetö ha te elmész sörözni, ö meg hiába vár az nem tetszik neki. (Lesz-rod és még csodálkozol ha megsértödik?) Fura egy fazon lehetsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 17. 19:58 Privát üzenet

Annyira furcsa, hogy a fiúk többsége nem lát bele ezekbe.

Ne haragudj, de én teljesen megértem a barátnődet. Nem számít most, hogy milyen hosszú az út, eljött, hogy lásson. Akkor, mikor meghívtak téged a barátnődet kellett volna választanod. Persze egy lány sem várhatja el, hogy a fiú 100%-ig csak vele foglalkozzon, de azért most, hogy csak kettesben voltatok, nem kellett volna egyedül hagynod. Ez a "várjon meg, sietek"... szerintem neked sem lenne kellemes, ha együtt mennétek valahová, aztán összetalálkozna a barátnőivel és elmennének vásárolgatni, de majd kicsit később találkozhatnátok..

Nem tudom egyébként mennyire tolerálja, ha a barátaiddal is sokat vagy, nyilván a haveri kapcsolataidat is fent kell tartani, de ha meghívod, hogy kettesben legyetek ne dobd el őt pár haverod, főleg ne ismerősök miatt.

Szerintem kérj bocsánatot, amiért magára hagytad és a hétvégén legyetek kettesben a haverjaid és barátnői nélkül.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/4Időpont máj. 17. 20:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"egy barátomat" - barátok vagyunk, mindketten lányok. Én hívtam őt is, de nem akart jönni.

# 4/4Időpont máj. 17. 21:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most miért sértődött meg?
Joggal haragudott, sértődött meg? Miért vagyok “bunkó” ezért?
Jogosan sértődött meg az egyik haverom, hogy nem bízom a vezetési tudásában?
Jogosan sértődött meg emiatt az ismerősöm?
Normális, hogy azért sértődött meg az egyik osztálytársam mert nem tőle kértem el a házit xd és most nem szól hozzám?
Vajon miért sértődött meg az egyik haverom anyukája?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!