Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most miért sértődött meg?

Most miért sértődött meg?

Figyelt kérdés
Egy barátomt elhívtam egy egyeteni rendezvényre. Ő nem itt tanul, szóval vonattal jött fel, de nem volt hosszú az út. Megbeszéltük, hogy utána együtt megyünk haza, de közben pár ismerőssel ősszefutottam és meghívtak sörre. De a barátnőm nem akart jönni. Mondtam neki, várjon meg, sietek. Aztán igaz, kicsit elhúzódott, de ő meg itthagyott és elment egyedül. És haragszik is.

2019. máj. 17. 19:47
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat az elírásért
2019. máj. 17. 19:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnöd az a "barátomt"? Mert akkor tök érthetö ha te elmész sörözni, ö meg hiába vár az nem tetszik neki. (Lesz-rod és még csodálkozol ha megsértödik?) Fura egy fazon lehetsz.
2019. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyira furcsa, hogy a fiúk többsége nem lát bele ezekbe.

Ne haragudj, de én teljesen megértem a barátnődet. Nem számít most, hogy milyen hosszú az út, eljött, hogy lásson. Akkor, mikor meghívtak téged a barátnődet kellett volna választanod. Persze egy lány sem várhatja el, hogy a fiú 100%-ig csak vele foglalkozzon, de azért most, hogy csak kettesben voltatok, nem kellett volna egyedül hagynod. Ez a "várjon meg, sietek"... szerintem neked sem lenne kellemes, ha együtt mennétek valahová, aztán összetalálkozna a barátnőivel és elmennének vásárolgatni, de majd kicsit később találkozhatnátok..

Nem tudom egyébként mennyire tolerálja, ha a barátaiddal is sokat vagy, nyilván a haveri kapcsolataidat is fent kell tartani, de ha meghívod, hogy kettesben legyetek ne dobd el őt pár haverod, főleg ne ismerősök miatt.

Szerintem kérj bocsánatot, amiért magára hagytad és a hétvégén legyetek kettesben a haverjaid és barátnői nélkül.

2019. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"egy barátomat" - barátok vagyunk, mindketten lányok. Én hívtam őt is, de nem akart jönni.
2019. máj. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!