Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy 21 évesen még...

Normális hogy 21 évesen még soha az életben nem voltak barátaim?

Figyelt kérdés
Csak kihasznált mindenki,érdekkapcsolatok voltak.Aztán itthagytak ha nem volt már rám szükség.Most itt vagyok évek óta magányosan,a kutya sem szól hozzám,már itt hagyott mindenki.

2019. máj. 19. 02:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem csak 1 valodi baratsagom volt, meg 2-3 haver. toled 1 evvel fiatalabb vagyok ugyan ebbe a szituba. gaz? inkabb egyedul legy, mint, hogy erdekbol baratkozzanak veled
2019. máj. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak, de lehet nem is vagyok alkalmas rá, úgyhogy már nem is keresek.
2019. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 8 évesen a szomszéd srác, de elköltözött, általánosban és középsuliban osztálytársak között voltak, de ahogy véget ért, lenullázódott.


És azóta sincs egyetlen barátom se, és talán fura, hogy ezt írom, de jó érzés, egyáltalán nem hiányzik :)

29/F

2019. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!