Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek eddig hány igaz barátot...

Nektek eddig hány igaz barátotok volt? És ha létezik igaz barát, akkor nekem miért nem volt eddig?

Figyelt kérdés
Szinte sosem volt 1 igaz barátom sem. Csak haverok. Illetve volt 1 igen,de az 7 évig tartott és megszünt. Már nem is keressük egymást. Tökre idegenek vagyunk egymásnak. Voltak olyan haverjaim akikről azt gondoltam hogy megfogom tartani és nem fognak lelépni,sajna ez nem sikerült. Volt aki csak kihasznált,abból szinte mindig volt. Nekem miért nem jut igaz barátság? Miért csak az ilyen ferde személyiségüek találnak meg akik csak érdekből barátkoznak?

2019. máj. 19. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek nagyja nem képes barátságra, nem hogy abnak bármilyen mélyebb formájára.

Neked ilyen, mert hagyod, nem sikerült még bevonzani normálisat.., ilyenek a tanulmányaid.

Aki nem halálodig barát, nem igaz barát, max ideiglenesen hű barát.

2019. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán egy. Jelenleg egy sincs és ez nem csak az igaz barátokra vonatkozik. Sosem voltak barátaim.
2019. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eddig 0, nem hiszem hogy lesz valaha is, de nem izgat
2019. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!