Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jól működő barátság?

Ez jól működő barátság?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal csak az egyetemen beszélünk, ha van óránk, aztan néha hazakisér és csak akkor beszélünk. Ha nincs tanitas, pl teli, nyari szunet, akkor egyaltalan nem. Ez igy rendben van? Csak felek, ha vege az egyetemnek akkor teljesen nem lesz semmi kapcsolat. Neki is en vagyok a legjobb baratja, o fiu en lany
2019. máj. 19. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ez hol legjobb barát? Ráfogtátok, hogy az? Nem, ez szimpla ismeretség és majd ha vége az egyetemnek, vége is lesz.
2019. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt furcsállom, hogy a szüneteket nem használjátok ki az együttlétre.

F.

2019. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyári szünet majd eldönti... Ha kölcsönösen nem keresitek egymást csak egyoldalú a kapcsolat (vagy olyan se) akkor maximum álhaverság vagy nem is tudom, minek hívjam az ilyeneket...

Nálunk is mindenki bizonygatta "milyen jóban vagyunk", mondtam: "majda nyári szünet eldönti" és valóban el is döntötte... 0 kapcsolattartás...

Azt is el akarták hitetni hogy miután diplomáztunk, ugyanúgy fogjuk tartani a kapcsolatot...

2019. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez csak sima barátság
2019. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez még sima barátságnak se megy el, ha komolyan vesszük a barát szó jelentését.

De hát a mai világban...

2019. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így valakivel. Aztán valahogy egyik-napról a másikra elkezdtünk sulin kívül is találkozgatni. Mert ebben az esetben, amit ugye te is leírtál, valószínűleg vége lesz a barátságnak. Mármint tegyük fel, nyári szünet van. Nem beszéltek. Ha befejezitek az egyetemet, akkor is egyféle szünet van, csak annak már sosem lesz vége. Szóval ha már egy viszonylag hosszú nyári szünetet beszélgetés, találkozás nélkül "kibírjátok", akkor sok esély van rá, hogy ha már nem lesz az egyetem, ami összeköt titeket, akkor soha többet nem is beszélgettek majd.


Szóval szerintem kezdjetek el programokat szervezni, vagy valami, ha megakarod ezt a barátságot menteni.

2019. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!