Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cseszett már a legjobb barátot...

Cseszett már a legjobb barátotok ki veletek? Mivel?

Figyelt kérdés
17L

#barátnő #barát #szemétség #áll barátok #érdek barátság
2019. máj. 21. 21:09
 1/8 Metionin ***** válasza:
89%

Gyrekkoromban volt egy "barátnőm", aki mindig csak kihasznált és a végén odáig fajult a dolog, hogy nemcsak lopott tőlem, hanem azt is megpróbálta rám kenni, amikor másoktól lopott.

Később akit tényleg legjobb barátnőmnek tartottam, azt csinálta hogy elmentünk albérletet nézni (ugyanoda mentünk egyetemre és ő ragaszkodott hozzá jobban, hogy együtt lakjunk) de mindenre volt valami kifogása és nem akarta lefoglalni egyiket sem. Közben vészesen fogyott az idő, aztán benyögte hogy ja amúgy neki van hol laknia, az egyik rokonánál amíg elbírálják a várólistát a koliban. Nem bírt volna szólni, pedig egymagamban már rég találtam volna szobát. Végül felvettek koliba várólistáról de ez a tüske azért bennem maradt. Utána még egy ideig barátok voltunk de egy másik dolog miatt végül ez is megszakadt.

2019. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ez kicseszésnek számít-e vagy sem de annyi a lényeg hogy mikor gimibe kerültünk összebarátkozott másokkal, engem meg elkezdett magasról lesz.rni, bezzeg amikor nem voltak ott az új barátai akkor meg jött hozzám nyalizni mintha mi se történt volna. Mostanában már nem is szólok hozzá oszt még meg van lepődve hogy miért. Na mindegy szerencsére jövőre úgyis elmegy a suliból. :)
2019. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többször is, pl kiadta a titkaimat, elmarta a többi barátom. Ezt nem csak velem tette meg és most persze csodálkozik, hogy csak egyetlen barátnője maradt. Őszintén örülök, hogy érettségizünk és nem kell többet találkoznom vele minden áldott nap. Felnőtt létére úgy viselkedik, mint egy szánalmas 12 éves, mindenen képes megsértődni, csak neki lehet igaza, problémák elől elfut stb, pedig mégcsak nem is egy buta csajról beszélünk.
2019. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen, tudta mennyire odavagyok valakiért, àltalam ismerte meg, erre sutyiban alá feküdt, utána eljött hozzám és fél óràn át a barátságról dumàlt, meg hogy mennyire nem ér annyit egy pasi sem, hogy ezt feldobjuk érte, aztán mosolyogva előállt a dologgal... Persze mikor 2 hét után szakítottak még nekem kellett volna hálásnak lenni, mert tuti csak meg akart volna--

Szerencsére nem vagyok megbocsájtó típus, úgyhogy 16 éve nem beszéltünk 😊

2019. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyre közelebb költözik, már a nyakamba van lassan. 😂😂
2019. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy csaj volt akinél magamra vettem a dolgot. Kiutálták az osztályban és egyedül volt, megsajnáltam, összebarátkoztam vele. Én úgy éreztem, hogy nagyon jóban is lettünk, aztán egyszer pont el kellett mennem a buszmegálló felé délután ahol várták a buszt ugye, hogy mennek haza. A csaj meg ott ecsetelte mindenkinek kibe vagyok én szerelmes, mekkora barom vagyok meg minden. Tehát azzal visszafogadták, hogy engem pletykált ki, de még hazudott is közben rólam mindent :) Csak azt bántam, hogy akkor nem mentem oda leoltani. Utána nem szóltam hozzá és én lettem a rosszfiú.
2019. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok """legjobb""" barattal jartam mar meg.

Volt aki csak ugy eltunt, csak mert mashol tanultunk tovabb.

Volt aki allandoan hazudozott aztan osszeszurte a levet az elso baratommal aki addigra mar ex volt, de tudta a csaj, hogy sokat jelentett nekem megis viszketett a pinaja ra.

A kedvencem megis az a lany volt aki mesterien manipulalt engem. Kellett neki egy srac.... tudta, hogy en alakuloban vagyok vele igy ossze baratkozott velem (kesobb el is hencegett ezzel mindenkinek milyen ugyesen kihasznalt) folyamatosan kavarta a dolgokat hogy ossze vesszunk, egymas ellen terelt minket. Vegul, a srac meghuzta. Ebbol en akkor annyit erzekeltem, hogy penteken meg igy szerelmes vagyok beled ugy szerelmes szombaton meg mar a csajszinal aludt. Nem voltam halalosan bele esve a sracba, de azert eleg rosszul esett. Persze ket het utan szakitottak, es a srac azota is azt mondja buta is meg konnyu veru is az ex legjobb baratnom de hat ez van.

2019. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátnőmet befolyásolni kezdte egy erős határozott személyiségű lány, és a végén már teljesen eluralkodott rajta. Még a barátnőm is tartott a haragjától. Kikényszerítette a barátnőmből az én titkaimat, elhitette vele, hogy én szr ember vagyok, hazugságokkal. De ezt a barátnőm nem vette észre egész addig, amíg ez a csaj eldobta őt magától. Akkor meg már jött volna vissza, hogy milyen jó barátnők voltunk, és hogy sajnálja, hogy hitt annak a lánynak. De nekem már nem kellett a barátsága.
2019. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!