Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek vele? Helyre...

Mit kezdjek vele? Helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés

Már 3 éve nagyon jó barátságban vagyunk. Én fiú vagyok, ő lány. Egy buliban kissé félreérthető jeleket adtam neki (nem szándékosan, ráadásul csupán véletlen, hogy ezeket mind aznap este), viszont eszembe se jutott, hogy ő ezeket másképp fogja értelmezni, hiszen ennyi idő után meg se fordult volna a fejemben, hogy köztünk több legyen barátságnál. Most mindkettőnknek kínos a helyzet, kerüljük egymást. Azóta már megbeszéltük, hogy egyikőnk sem érez többet. Azt mondta, majd elfelejtjük, de a helyzet azóta sem változott.


(ilyesmik történtek: kettesbe akartam lenni vele egy szobában, hogy beszélgessünk, igyunk közösen—- vagy csúnyán lepattintott egy fiút és azt mondtam neki, hogy remélem, hogy engem nem fog így lekoptatni [természetesen a barátságunkra gondoltam])



2019. máj. 21. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy mint előtte akkor normális lessz a viszonyotok
2019. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!