Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Mit kezdjek vele? Helyre lehet még hozni?

Már 3 éve nagyon jó barátságban vagyunk. Én fiú vagyok, ő lány. Egy buliban kissé félreérthető jeleket adtam neki (nem szándékosan, ráadásul csupán véletlen, hogy ezeket mind aznap este), viszont eszembe se jutott, hogy ő ezeket másképp fogja értelmezni, hiszen ennyi idő után meg se fordult volna a fejemben, hogy köztünk több legyen barátságnál. Most mindkettőnknek kínos a helyzet, kerüljük egymást. Azóta már megbeszéltük, hogy egyikőnk sem érez többet. Azt mondta, majd elfelejtjük, de a helyzet azóta sem változott.

(ilyesmik történtek: kettesbe akartam lenni vele egy szobában, hogy beszélgessünk, igyunk közösen—- vagy csúnyán lepattintott egy fiút és azt mondtam neki, hogy remélem, hogy engem nem fog így lekoptatni [természetesen a barátságunkra gondoltam])

Keress kérdéseket hasonló témákban: barátság, tini, fiú-lány barátság

máj. 21. 21:26  Privát üzenet  

A válasz
Brutalboy2016 nevű felhasználó válasza:

Viselkedj úgy mint előtte akkor normális lessz a viszonyotok

# 1/1Időpont máj. 22. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nincs barátnőm de nagyon szeretnék! Nem tudom hogyan kezdjek neki, nem járok se kocsmába se sehova, nem azert mert nincs kivel hanem nem vagyok arra hogy ilyen tarsasaggal teli...
Hogyan tanítsam meg majd a jövendőbeli kutyákat arra, hogy egy helyre piszkítson? És mikor, mennyi idős korában kezdjek hozzá? Egyéb kutyához kapcsolódó tippeket, ötleteket is várok!
Ha új helyre költözök munka miatt a lakcímkártyámmal mit kezdjek és hogyan?
Albérletben élünk, a tulajdonos nem járul hozzá, hogy tartózkodási helyre bejelentkezzünk a lakásba, emiatt nem tudunk kerületi tartózkodási címet létesíteni, ezért nem veszik...
Önéletrajzom szeretném elküldeni néhány helyre, de elég kevés adat van rólam. Mit lehet írni kísérő levélként? Hogyan kezdjek hozzá?
Hogyan kezdjek egy motivációs levelet, ha olyan helyre küldöm a pályázatomat, ahol a karrier oldalon nincs konkrét állásajánlat, csak annyi, hogy folyamatosan várják a szakemberek jelentkezését?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!