Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert vagyok ennyire ´önzö´?...

Miert vagyok ennyire ´önzö´? viszonylag hosszu:/

Figyelt kérdés

van egy lany akivel 3evvel ezelott egyutt voltam közel egy evig, de aztan szakitottam vele, mivel nem szerettem, folyamatosan megbantottam es nem akartam neki rosszat, ezert inkabb elhatarolodtam tole, hatha jobb lesz. Utana baratok voltunk, sokszor megprobaltam teljesen megszakitani a kapcsolatot mert o (o tenyleg a leheto legjobb lany volt ami a lelket, belsejet illeti) meg mindig nagyon kotodott hozzam. egy fel eve mar nem beszeltunk egy szot sem, en elkoltoztem a kornyekrol, s tenyleg nem akartam mar, hogy tovabb ´szenvedjen miattam. miota egyutt mar volt masik baratnom, akivel a szakitas megjobban megviselt de megis, most arra vagyok figyelmes, hogy egyszeruen bant ha az elso lany´´boldog. ertem ez alatt, hogy masokkal talalkozik, bulikba jar stb. es ez borzalmas, sosem ereztem meg ilyet, es eddig azthittem hogy en azt akarom, hogy boldog legyen, de... egyaltalan nemertem magam. ez miert van? mi van velem

koszonom ha elolvastad



2019. máj. 21. 22:58
 1/4 A kérdező kommentje:
ja 20 evesek vagyunk mar mindketten..
2019. máj. 21. 22:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kötődött hozzád annyira mint amennyire azt te hitted, jelentősebb tényezőnek érezted magadat az életében mint amilyen valójában voltál és most, hogy bebizonyosodik a valóság az egód ezt nehezen bírja feldolgozni.
2019. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, ebben biztos vagyok, hogy nem igy van de koszi
2019. máj. 21. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vélem, nagyon rosszul esett neki, hogy otthagytad őt, ezért mivel fáj neki, és az önbizalma is elveszett, más emberek felé nyit most utánad... Hogy rendbe tudjon jönni lelkileg a pozitív visszaigazolásoktól.


Neked pedig szerintem ez azért esik rosszul, mert valamilyen szinten fontos még számodra a lány. Nem szeretnéd, ha másokkal lenne helyetted.

2019. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!