Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Miert vagyok ennyire ´önzö´? viszonylag hosszu:/

van egy lany akivel 3evvel ezelott egyutt voltam közel egy evig, de aztan szakitottam vele, mivel nem szerettem, folyamatosan megbantottam es nem akartam neki rosszat, ezert inkabb elhatarolodtam tole, hatha jobb lesz. Utana baratok voltunk, sokszor megprobaltam teljesen megszakitani a kapcsolatot mert o (o tenyleg a leheto legjobb lany volt ami a lelket, belsejet illeti) meg mindig nagyon kotodott hozzam. egy fel eve mar nem beszeltunk egy szot sem, en elkoltoztem a kornyekrol, s tenyleg nem akartam mar, hogy tovabb ´szenvedjen miattam. miota egyutt mar volt masik baratnom, akivel a szakitas megjobban megviselt de megis, most arra vagyok figyelmes, hogy egyszeruen bant ha az elso lany´´boldog. ertem ez alatt, hogy masokkal talalkozik, bulikba jar stb. es ez borzalmas, sosem ereztem meg ilyet, es eddig azthittem hogy en azt akarom, hogy boldog legyen, de... egyaltalan nemertem magam. ez miert van? mi van velem

koszonom ha elolvastad

Keress kérdéseket hasonló témákban: önzőség, barátnő, kapcsolat

máj. 21. 22:58  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

ja 20 evesek vagyunk mar mindketten..

# 1/4Időpont máj. 21. 22:59 Privát üzenet
Valószínűleg nem kötődött hozzád annyira mint amennyire azt te hitted, jelentősebb tényezőnek érezted magadat az életében mint amilyen valójában voltál és most, hogy bebizonyosodik a valóság az egód ezt nehezen bírja feldolgozni.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 23:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem, ebben biztos vagyok, hogy nem igy van de koszi

# 3/4Időpont máj. 21. 23:43 Privát üzenet

Én úgy vélem, nagyon rosszul esett neki, hogy otthagytad őt, ezért mivel fáj neki, és az önbizalma is elveszett, más emberek felé nyit most utánad... Hogy rendbe tudjon jönni lelkileg a pozitív visszaigazolásoktól.

Neked pedig szerintem ez azért esik rosszul, mert valamilyen szinten fontos még számodra a lány. Nem szeretnéd, ha másokkal lenne helyetted.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 22. 13:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy barátnőm, akivel viszonylag jóban vagyunk, de online nem szoktunk beszélni. Mit csináljak?
Mit tegyek egy kissé önző, önállótlan, makacs barátnőmmel?
Normális hogy csalódott vagyok vagy inkább önző?
Legjobb barátom önző és kihasznál?
Csak én érzem magam önző, borzalmas barátnak, vagy valóban az is vagyok?
Szerintetek önző vagyok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!