Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehetne barátokra lelni?

Hol lehetne barátokra lelni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 07:42
 1/9 A kérdező kommentje:
31 éves nő vagyok és nincsen egy barátom barátnőm sem. Mindig is magamnak való voltam éa nehezen nyílok meg az embereknek.
2019. máj. 24. 07:43
 2/9 A kérdező kommentje:
és
2019. máj. 24. 07:44
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor nalad nem is a hol a lenyeg, hanem a hogyan
2019. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezd el táncolni!
2019. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kezdj...
2019. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lelni sehol.
2019. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársak között, volt munkahelyeden senki sincs, akivel régebben jóban voltál? HA van, keresd meg!


Csatlakozz valamilyen klubhoz, csoporthoz! Sport, művészet, vallás, szabadidős-tevékenység - valami csak érdekel. A klubokban a legkönnyebb barátokat találni.

2019. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk fel kéne ismerned, hogy pár dolog nem stimmel veled és megismerned és fejlesztened önmagad.


Bizonyára nem simán csak magadnak való vagy és nehezen nyílsz meg, hanem vagy antiszociális vagy, vagy szociofóbiás, vagy egyéb errorok vannak nálad többek közt már azért is, mert szociális készségeid nehezen fejlődhettek, továbbá még lehet még jó néhány probléma és ezek egymás okai és okozatai is, egymára ráhatással.


De 31 évesen legalább eljutottál oda, hogy ezt itt megkérdezzed, ez is valami

2019. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék/barátkoznék, hasonló helyzetben vagyok. Írj nyugodtan.=) 29/L
2019. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!