Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyiptomi férfiaknak...

Az egyiptomi férfiaknak milyen a viselkedésük?

Figyelt kérdés

mennyire megbizhatoak, összességében milyen a személyiségük illetve viselkedésük? nem lehet smemi bajom belöle ha barátok vagyunk stb? (tudom hogy minden ember más, csak általánositásban kérdezem, hogy az egyiptomiak milyenek) a válaszokat elöre is köszönöm

17/l


2019. máj. 25. 02:51
 1/6 anonim válasza:
60%
A saját válogatottjuk egyetlen értékelhető játékosa, az angol megyekettőbe meg bevándorlóként elvitte a hátán a csapatot a bl-be. Szóval ilyen.
2019. máj. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Eszedbe ne jusson egyiptomi férfiakkal ismerkedni!
2019. máj. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki túristaként kiment oda, első találkozáskor megkérte volna a kezét az egyik, mert "kedvesnek, szimpatikusnak tartotta"...
2019. máj. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy ilyenek nincsenek. Az egyiptomi nép kihalt, eltűnt, megszűnt.

Most valami ala halblil halwalab arabok bitorolják az országot, de ők nem igazi egyiptomiak, hanem ilyen kecskebaśżó, többnejű, gagyi népség.

2019. máj. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
#4 jol irja, vigyazz velük, tipikus arab, ameddig nem kapnak meg addig kedvesek, miután megkapnak bedobnak rabszolganak a többi asszony mellé
2019. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ismerkedj, barátkozz velük is. Mégis mi baj lehetne belőle? Nekem van több arab barátom és ismerősöm (pl. Egyiptomból is) és nekem abszolút jó tapasztalatom van velük. Nyilván ennyiből nem lehet semmilyen általános okosságot levonni, de ők mind nagyon kedvesek, jófejek, viccesek, értelmesek és nagyon segítőkészek, nagylelkűek. Nagyon tisztelettel vannak a másik felé, mindig köszönnek, mindig megkérdezik, hogy hogy vagy mi történt, érdeklődnek felőled, mindig megkínálnak mindennel stb., ezek lehet, hogy ilyen tök általános dolgok, de én azért annyira nagyon nem sok embernél szoktam ezt tapasztalni szimplán a hétköznapok során. Viszont én mindig érzem azt is, hogy ők ezt el is várják, mert nekik ez a természetes, tehát ugyanúgy illik ezeket viszonozni. Persze, van közöttük olyan, aki közvetlenebb, valaki zárkózottabb, valaki szeret picit "szerepelni", valaki visszahúzódóbb stb., stb., úgyhogy ez abszolút változó. Nyilván van olyan is, aki rögtön udvarol meg feleségül akar venni meg miegymás, de ilyenek vannak itthon is, szerintem talán már 17 éves korára is megtanulja az ember, hogy hogyan kell az ilyet kezelni.
2019. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!