Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tesz olyan dolgokat a...

Miért tesz olyan dolgokat a legjobb (ellenkező nemű) barátod amivel fájdítja a szívedet?

Figyelt kérdés

Nagyon odaadó vicces és kedves lány, ha nem lennénk mindketten párkapcsolatban még össze is jönnénk lehet. Viszont jelenleg csak nagyon jó barátok vagyunk amibe sajnos ő belekever olyan dolgokat is amik nem feltétlenül férnek bele. Tudja, hogy tetszik is nekem és amikor velem van sokszor kirakja a melleit vagy nagyon rövid szoknyát vesz fel és fürdőruhás vagy fehérneműs képeket is mutat magáról, vagy küld ilyen képeket.

Ez jó is mert örülök is neki meg rossz is mert eléggé fáj.


2019. máj. 26. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak kelleti magát, növeli az önbizalmát, jó eszköz vagy hozzá.
2019. máj. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Van itt egy kis kavarodás. Szerintem te rá nem csak barátként tekintesz, ő pedig valószínűleg nem legjobb barátként tekint rád, hanem egónövelő friendzone-olt srácra.

Nekem egy legjobb lány barátom sem provokál így, mert eleve nem is tud. Nem vesznek fel túl szexi ruhát miattam, mert nem akarnak vele semmilyen hatást gyakorolni rám. Azért veszik fel, mert tetszik nekik, én pedig nem érzem magma ettől kényelmetlenül. Ha küldenek valami szexibb képet, pl. fehérneműset, akkor azért teszik, mert kíváncsiak a véleményemre és nincs a dolog mögött semmi.

2019. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Válaszoknélkül ***** válasza:
Teljesen igaza van hármasnak!
2019. máj. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd mit szól ehhez?
2019. máj. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy tud egy srác járni úgy egy lánnyal, hogy közben másba szerelmes??? Nekem nem menne, rá se bírtam nézni másik lányra, mikor szerelmes vtam... mert a lányok képesek erre, de egy fiú hogy?
2019. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten megéritek a pénzeteket.

Mit panaszkodsz?

Zsák a foltját. :DDDDDDDDD

2019. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5: elég rossz is amikor vki másba is beleszeretsz, mert a vonzalom megvan és emellett még rá is tesz egy lapáttal a viselkedésével.

1: ezt még el is hinném ha valakivel csak flörtölget de egy nagyon jó baráttal minek szórakozna? Mert egyébként meg érezni hogy nem csak flörtpartnernek tekint hanem tényleg szeret is.

2019. máj. 26. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Milyen undorító, ocsmány kapcsolatok vannak te Úristen! :S Barátnőd mit szól ehhez a ribizlihez?
2019. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti. Mert veled ezt simán eljátszhatja, nem vagy elég férfi ahhoz, hogy közöld vele: ha nem akar lefeküdni veled, akkkor ne adjon műsort. Röhög rajtad, ahogy csúszol-mászol előtte abban a biztos tudatban, hogy soha nem kapod őt meg, mégis villant. Ez neked barát?
2019. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged meg nem érdekelne akkor szépen megmondanád neki, hogy ne mutogasson ilyesmit mivel nem helyes, ha mindkettőtöknek van kapcsolata. De te csak a nyálad meg mást versz a képeire.. mindenféle tartás nélkül. És a barátnőd is valószinüleg azért kell, mert őt nem kapod meg.
2019. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!