Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet zenei ízlésben...

Hogyan lehet zenei ízlésben passzoló barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

Sok ilyen "hogyan szerezzek barátokat" kérdést olvastam már, az én ilyetén dolgom kissé más. Mivel 40-es pasi vagyok, bár bevallom, "lököttebb" a korosztályomnál, így a meglévő baráti köröm állandóan csak ilyen retró bulikba akar menni, mindig csak a retró, retró retró. Én meg pl az őszi Boris Brejcha (Hightech minimal techno) fellépésre is úgy tűnik, egyedül megyek. Anno a 90es években voltam pár rave partyn és techno bulin és nem tehetek róla, de nekem most is ez tetszik. Amikor elmegyek ismerősökkel bulizni, nehezemre esik jó pofát vágni a sok Boney M-hez, meg Republicra tombolni, meg ilyen Haffannana-ra táncikálni. Feltételezem, hogy sok segítő szándékú választ erre nem lehet írni, illetve bizos lesznek degradáló, ellenségképkereső válaszok is, de azért reménykedem.


Szóval összegezve a kérdést, mennyire reménytelen 40 felett technosnak lenni bulitársaság, baráti kör bővítés szempontjából?



2019. máj. 27. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok jóval biztatlak, dettó 40-es lököttebb fajta vagyok, egy korunkbelit se ismerek aki szeretné a mai techno-zenét. De persze ne add fel. A 30-as barátaim közül se nagyon, talán egy.
2019. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te sem vagy vevő egy jó techora?🤣
2019. máj. 27. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább rock-blues vonalon mozgok, de koncertre már nem járok, pár száz után rájöttem, hogy nem is nagyon szeretem élőben.
2019. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!