Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Attól ha haragudna rátok egy...

Attól ha haragudna rátok egy barátotok, és egy faluban élnétek attól nem lenme kellemetlen össze találkozni vele?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 12:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az utcán
2019. máj. 27. 12:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Faluban?

Miért van az, hogy Pesten kell kétmilló ember közül azzal az eggyel összefutnom, akit nem bírok?😅

2019. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátom nem nagyon haragszik. Azért a barátom, mert nem nagyon van kellemetlen konfliktus. A többi meg langyosvíz
2019. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ebben hol a fogyókúra?
2019. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lilla64 ***** válasza:

De mi köze ennek a kérdésnek a fogyókurához.Szerintem eltévesztetted a kategóriát.

Válaszolva a kérdésre,haragossal mindig kellemetlen találkozni.

2019. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hahah :D én együtt dolgozom és pont egész nap látom azt, aki belém vágta a nagykést hátulról. A vicc az, hogy ő jött pénteken térden csúszva bocsánatért én meg kiröhögtem. Kettőnk közül ő feszeng. Én teljesen jól el vagyok. Ignorálom, vidám vagyok, őt meg bosszantja, hogy már nem az életem része. Legszebb bosszú.

A lényeg: csak azért se érezd magad kellemetlenül és rosszul, ha találkozol vele. Az neki lesz rosszabb, ha semmi érzelmet nem lát rajtad, vagy max olyat, ami tőle teljesen független. Meg fogja ütni a guta.

2019. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kellemetlen lenne mindkét fél számára-de ha nem túl nagy dolgon vesztetek össze akkor békítsd ki még lehet-kitudja mit hoz a holnap.(bár attól függ mekkora a haraga irántad)
2019. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!