Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert valtozott ez meg,...

Miert valtozott ez meg, illetve hogyan hozzam vissza?

Figyelt kérdés
Korulbelul fel eve valtozott ez meg. Elotte mindig a tarsasag kozpontjaban voltam, sokan kerestek a tarsasagom, evfolyamom, iskolam ugy ismert, en vagyok a ‘hatalmas nagy forma’. Ez megis megvaltozott. Soksuor kihagynak, nem keresnek, pedig sosem voltam bunko, alapvetoen kedvesen nyitok az emberek fele, megis ugy erzem, kivulallo vagyok. A legjobb baratnom is mas tarsasagat keresi. Nem tudom, hogyan hozzam ezt vissza? Lany vagyok.

2019. máj. 28. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
" Ami elmúlt, nem jön vissza már."
2019. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért változott meg, mi történt? Egyik napról a másikra? Hogy történt?
2019. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy szilveszteri buliba nem mentem el, onnantol melyrepules. Egy csomoan eltuntek korulottem pedig en nem valtoztam...
2019. máj. 29. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán azt várhatták, hogy "szerény személyükkel" együtt Elűzöd a Gonosz Lelkeket, a Szokásos "kötelező" Vidámsággal?!


Ui: Szilveszter Pápához kapcsolódik vallásos értelemben ez az ünnep - úgy emlékszem.

2019. jún. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!