Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatna ma egy 19 éves...

Hol találhatna ma egy 19 éves fiatal barátokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Évek óta magányos vagyok, volt jó pár barátságom ami igazából el sem kezdődött, mert mind felszínes volt, senki se akar megismerni.


Eléggé csendes és visszahúzódó vagyok, de ha valaki már ismer, akkor bármiről szívesen beszélgetek.


Rossz tulajdonságom hogy néha türelmetlen vagyok, de mindig mindenkit végig hallgatok.


Nem szeretek veszekedni, vitatkozni, és hamar ideges leszek egy-egy dologtól, szerencsére ez ritkán fordul elő.


Szóval a lényeg, hogy olyan értelmes barátokra lenne szükségem, akikkel mindent megtudok beszélni, és aki tényleg szeretne megismerni.


2019. máj. 28. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
A barátok nem úgy jönnek, hogy "csá, leszünk barátok?" A legváratlanabb helyzetben bukkannak fel, amikor nem is számítasz rá. Csak ne ítéld el az embereket, a látszat néha csal. Ismerd meg őket.
2019. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én azt javaslom, hogy első körben próbálj meg azok felé nyitni, akik amúgy is ott vannak mindennap körülötted. Suliban, munkában, edzés után az öltözőben, bárhol, ahol rendszeresen megfordulsz. Ha nem is lesztek azonnal legjobb barátok, legalább jóban leszel azokkal az emberekkel akikkel az időd nagy részét töltöd, aztán barátság az vagy jön vagy nem.

Amúgy pedig a barátság kölcsönös dolog. Az akar majd Téged tényleg megismerni, akit Te is tényleg meg akarsz ismerni. Ha csak álldogálsz és várod, hogy valaki melléd lépjen és azt mondja, hogy "hé beszélj egy kicsit magadról! Bár most látlak életemben először, de meg szeretnélek ismerni" na az nem fog megtörténni.

2019. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!