Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is normális...

Szerintetek is normális barátokkal, haverokkal állandóan a szexről beszélni?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha hosszú lesz.

Van egy baráti társaságunk kb 6-7 fő. Egy embert leszámítva mindegyikőjük nagyon jó barátom, mindenféléről tudunk beszélgetni, mindig jól érezzük magunkat. Azonban egyik haverom semmi másról nem tud beszélni, mint a szex, hogy kivel volt, hány éves volt, milyen volt. Őszintén szólva nekem már kezd unalmas és idegesítő lenni, hogy elmegyünk valahova enni, inni és a lehető leghamarabb erre tereli a témát, miközben a többiekkel nagyon jót beszélgetünk más dolgokról (ami akár a szex is, félre értés ne essék én is szoktam róla beszélgetni a barátaimmal, de úgy gondolom ebben is van egy egészséges mennyiség amennyit erről érdemes beszélni). Legfőképp egy másik haverom az, aki állandóan kérdezgeti, adja alá a lovat, a többiek is mintha egy idő után unnák a témát.

Szerintetek mit csináljak, mert engem ez már kezd idegesíteni, hogy ez az egyetlen témája. Vagy szerintetek ez normális? Ti hogy vagytok ezzel a barátaitokkal?

P.S.: nem irigykedem rá, van barátnőm és teljesen rendben vannak a dolgaink; szimplán idegesít


F


2019. máj. 28. 21:16
 1/6 TR75 ***** válasza:
91%

Popper Péter azt mondta, hogy ilyenkor meg kell kérdezni az illetőt, hogy aszongya:

- És mondd, mióta vagy impotens?


:-D

2019. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Amelyik kutya ugat, .............

Simogasd meg a buksiját, és ne foglalkozz vele.

2019. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi soha nem beszélünk a szexről ilyen részletesebben. Valaki néha megemlíti, hogy rég nem voltak már együtt, vagy hogy nagyon jó a párja, és ennyi. Ahogy bárki belemenne a részletekbe, mindig rászól egyikünk, hogy túl sok lesz az infó, ennyire azért nincs szükségünk, és ezzel bele is fojtja a szót a közlékeny emberbe. Nem kíváncsi senki más szexelésére, mint ahogy más segglyukára sem, már elnézést.
2019. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
13-14 éves kisfiúk szoktak hencegni ezzel...gázos.
2019. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ő már rengeteg csajjal volt, biztos rendben van minden a szexuális életébe.

És már 20 fölött vagyunk picit

2019. máj. 28. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Hihetetlen..

Ilyen beszélgetések s így is mennyire tapasztalatlanok vagyok pár dologba.

Figyu, "had szakítsalak félbe, megkérdezek mindenkit, hogy viszonyúltok ahhoz, ahogy a szex köztünk téma? Én sokszor unom."

Aztán pér másodperc múlva eredmény, aztán ahhoz viszonyodik mindenki.

2019. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!