Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megkapta értesítés...

Szerintetek megkapta értesítésben, hogy bejelöltem?

Figyelt kérdés

Nézegettem egy fiú facebookját, és amilyen szerencsés vagyok, bejelöltem véletlen. :O

Egyből visszavontam a jelölést, és beléptem a tesóm messengerébe,hogy megnézzem, hogy vajon fent volt-e (Mert neki az ismerőse).

És sajnos fent volt. :'(

Veletek volt már ilyen? Ugye nem látta??



2019. máj. 29. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Látta.
2019. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az értesítést nem vonja vissza, látta.
2019. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a másodperc tört része alatt visszavontad, akkor talán van szerencséd. Mert kell néhány másodperc (kb. 3-4) a rendszernek mire elküldi neki is az értesítést.
2019. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értesítésről e-mail is megy.
2019. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges volt visszavonni
2019. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulság: akivel nem kíváns kapcsolatba lépni, annak az oldalát se mkell nézni, mert minek, ha nem kívánod bejelölni, nem szeretnél ismerőse lenni...
2019. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen làtta. Ez van😂😂😂🤣
2019. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer én is néztem valaki képét és a Face belaggolt, én meg mellényomtam és véletlenül belikeoltam az ismeretlen képét :D visszavontam, de tuti ottmarad az értesítés sajnos.
2019. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!