Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is eltűntek a középisko...

Nektek is eltűntek a középiskolás/egyetemi barátaitok az évek alatt?

Figyelt kérdés
Most 27 éves nő vagyok de már egyetlen középiskolás barátnőmmel sem vagyok jóban. Okj-ről maradt 2 barátnőm meg az egyik barátnőm barátnőjével vagyok jóban. De szoktam látni facebook-on, hogy a régi barátnőim még jóban vannak egymással. Kicsit szomorú szoktam lenni, hogy ők még beszélnek de én már nem vagyok az életükben.
2019. máj. 30. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ez van. Prucs
2019. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Akikkel akartam, azokkal tartottam a kapcsolatot. Akikkel nem akartam, azokkal nem.
2019. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tűntem el, nem ők. 39F
2019. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Összevesztél a régi barátnőiddel?


Nekem sem tűntek el, van pár barátom gimiből, aztán a két további iskolámból, valamint a nagyobb társaságomból is. Van olyan is, akivel évente egyszer találkozom, valakivel szinte naponta beszélek… nincs különbség, a barátságok nem szűnnek meg térbeli vagy időbeli távolság miatt.

Hacsak nem volt valami kiengesztelhetetlenségi dráma köztetek, szerintem keresd meg őket, és mondd el nekik, hogy hiányoznak.

Mit veszíthetsz?

Mit nyerhetsz?

2019. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem igazán tartom a kapcsolatot senkivel sem, mert aminek vége, annak vége. Kapcsolatok jönnek-mennek. Meg mindenki a saját életét éli: megfigyeltem, hogy egy találkozásnál "baromira" szokta érdekelni az egyik felet a másik történetei, mikor valójában arra vágyik, hogy a másik hallgassa már meg végre az ő "Életem történetét".

Ezért mi értelme lenne?

2019. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amit írsz, utolsó, erre még sosem gondoltam, mert engem mindig is jobban érdekelt egy találkozásnál a másik „élete története”, hiszem a sajátomat ismerem. :)
2019. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ösnek igaza van.Már én is ugyanígy gondolom, mint ő.

Régen én is ezen szenvedtem, mit kérdező.

Középiskola után én rögtön férjhez mentem.Volt 3 jó barátnőm, mindegyik innentől hanyagolt, de egymást is.Más lett az életünk, távol éltünk egymástól.

Egyetemi barátnőimmel is így jártam, sőt 2 munkahelyen dolgoztam eddig, mindkét helyen jó viszonyban voltam munkatársakkal, de ahogy eljöttem, vége lett.

Mostmár nem erőltetem én sem.Van a családom, és nekem elég.

2019. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középiskolás vagyok, általános suliból nem tartom senkivel a kapcsolatot, és úgy néz ki a középiskola után is ez fog történni.
2019. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!