Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy állandóan...

Miért van az, hogy állandóan keresik a társaságom, pedig nem feltétlenül akarom, aki meg állandóan barátokat akar, annak meg nem jön össze?

Figyelt kérdés

Én egy olyan egyén vagyok, aki szeret maga lenni, nem igazán keresem az emberek társaságát, nem járok bulikba, stb. Mégis azt veszem észre, hogy állandóan odajönnek hozzám, hosszasan elbeszélgetnek velem, élvezik a társaságom, stb.

De van olyan ismerősöm, aki viszont állandóan barátokat akar magának szerezni, de neki ez meg nagyon nehezen jön össze.

Miért van ez?



2019. máj. 31. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert te nem tepersz érte és emiatt nem produkálod azokat a görcsös, elkeseredett, tapadós viselkedésmintákat, amiktől a legtöbb ember viszolyog.
2019. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van.
2019. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Jajjj, hagyjuk már szegénykém, mindjárt megsajnállak! Persze te vagy az áldozat, aki igazi aszociális, de véletlenül mindig vele akarnak barátkozni!

Az, aki kívülről mutatja, hogy "bocsi, én magamban elvagyok" őhozzá nem is nagyon mennek oda! Lehet, hogy valami elveszett baráttalan megtalál mindig!

Ekkora kamut atyaég!

2019. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Én is mindjárt megsajnállak! Bele ne haljál!

Ha nem vagy nyitott, mégis hogy a frászba jönnének hozzád az emberek?

2019. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Belső nyugalom, béke, harmónia kisugárzik?!
2019. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már miért lenne kamu?
2019. jún. 1. 23:39
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös

Az belső harmóniának számít, hogy leszarom a világot? :D


Kedves 3as

Hát az az érdekes, hogy nem a barát nélküliek találnak meg. Mindig oda ülök le, ahol senki sincs, kerülöm az embereket, de mikor meglátnak, akkor odaülnek és elkezdenek velem olyasmiről diskurálni, ami nem érdekel. Mindig elhivogatnak, holott sose megyek el, nem járok bulikba sem, amolyan magamnak való típusnak tartom magam.

De lehet, hogy mégsem ismerem eléggé magam.

2019. jún. 2. 18:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Például a barátnőim is megjegyezték, hogy ők mindig velem akarnak lenni, én meg időnként megelégszek annyival, hogy csak fekszek és merengek.
2019. jún. 2. 18:52
 9/9 anonim válasza:
Írtam üzit
2019. okt. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!