Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tud nekem megbocsátani?

Miért nem tud nekem megbocsátani?

Figyelt kérdés
Adtam neki időt. Összesen 2 hónapot,előtte meg 3 hónapot még mindig nem keresett. Hibázni mindenki szokott,és nem hiszem el hogy nem kaphatok egy újabb esélyt. Már az alkoholt is letettem. Már megváltoztam minden szempontból. Mindent megtettem,és mindent megteszek érte.
2019. jún. 1. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis miben hibáztál? Mert azt nem írtad le. Vannak helyzetek akkor nincs második esély. Amikor odáig fajulnak a dolgok, hogy a másik fél vagy annyira retteg vagy az érzelem teljes hiánya lép fel.

Ha ennyi ideig nem kaptál esélyt, akkor lépj tovább, és hagyd élni a másikat.

2019. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a pia is közrejátszott abban, hogy szétmentetek? Az egy dolog, hogy már letetted, ami egyébként dicséretes, csak tudod, van egy olyan szint, amikor annyira elhidegülsz (vagy akár meg is undorodsz attól, akit egyszer igazán szerettél), hogy kapálózhatsz, ígérhetsz bármit, ha elmúlt, akkor elmúlt. Keresett volna már, hidd el. Hagyd őt továbblépni és te is tedd ezt!
2019. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, ennyi. Hogy miért, az teljesen mindegy.
2019. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Mert nem ért, esetleg túlságosan fáj neki, esetleg az életben több rosszat kapott, és már most kijött rajta.

Kaphatsz újabb esélyt, de a másik nem rossz, ha nem akar veled lenni. Gratuláció a küzdelmedért, tarts ki továbbra is, és akkor is, mikor visszafogad.

Nem feltétlen azzal van a baj, hogy te hibáztál és megbocsáthatatlan bűnt követtél el, mert nem így van: a másik ember viszont lehet nehezen küzdi le az irántad érzett érzelmeket.

2019. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, nekem volt egy fiú barátom, aki nagyon sokat ivott a barátságunk vége felé már. Nem tudtam rajta segíteni. Pedig mindent megtettem érte. 10 éven keresztül beszéltem a lelkére, próbáltam hatni rá, meghallgattam a részeg siránkozásait, volt hogy órákon keresztül. A családjával voltak gondok, ezeket próbálta az alkoholba ölni. De nem akart meggyógyulni, és én pedig belefáradtam. Volt egy konkrét eset, ami betette a kaput, ott megmondtam neki, hogy nem tudok többet a barátja lenni, sajnálom. És onnantól kezdve hiába keresett, nem vettem már fel neki a telefont, és nem válaszoltam az üzeneteire. Már hónapok óta nem ír, nem hív, és nem is hiányzik. Azt vettem észre, hogy lelkileg teljesen lehúzott engem a mélybe, és ez csak akkor derült ki, amikor már lezártam ezt a barátságot.
2019. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!