Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akarnak többet folyton?...

Miért akarnak többet folyton? Ez nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,és nem tudok lány barátot szerezni,mert folyton többet akarnak. Én meg nem szeretnék párkapcsolatot. Miután elutasítom őket utána megváltoznak. Kicsit idegesítő.
2019. jún. 2. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Napi kamu kérdés: pipa.

Haladjunk tovább.

2019. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Olyan lánnyal kezdj barátságba akinek van párkapcsolata
2019. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Minek kell neked lánybarát? Hiába divat mostanság itt ezerrel nyomatni a szöveget, hogy jajj, létezik fiú-lány barátság, az igazság még mindig az, hogy qurvára nem. Max ezerből egy esetben, de a többiben az egyik fél mindig többet akar.

Úgyhogy nem tudom, mit vagy ezen felháborodva. Meg most légy őszinte: ha hozzád kezdene el közeledni egy lány, aki rendben van külsőleg is, belsőleg is, te nem akarnál tőle többet? Persze rávághatod, hogy ugyan, te soha, de sanszos, hogy nem ez az igazság.

2019. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2019. jún. 2. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

A fiú-lány barátság ritka, mint a fehér holló, és akkor is szex lesz a vége előbb-utóbb.

Szerintem inkább ne erőltesd. Amúgy sincs értelme sem kapcsolatot, sem barátságot ilyen célzottan keresni. Majd jön, ha a sors úgy akarja.

2019. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én meg 3 éves baracklekvár vagyok, de mindig csak a penészgombák találnak meg. Én meg szeretnék lábgombát. Miért nem lehet egy ártatlan baracklekvárnak lábgombája? Kicsit idegesítő.
2019. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeretnék fiú barátot, és nem akarok párkapcsolatot :D

19/L

2019. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!