Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúként megláttam a legjobb...

Fiúként megláttam a legjobb barátnőmet meztelenül, mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve ismerem ezt a lanyt aki az elmult egy evben kerult hozzam nagyon kozel de kizarolag csak mint barat... (egy masik lanybaratom azzal piszkal hogy mikor jovok mar a masik lannyal ossze es en meg csak mindig mondom hogy nem szeretnek mert CSAK baratok vagyunk) viszont ez az elso lany nevezzuk Lolanak az utobbi egy evben nagyon furcsa velem, mindig szerelmemnek, dragamnak, kicsimnek hiv ami meg oke is mert en is szomtam masokat igy hivni es masok is engem. Dd o mashogy csinalja, en eleg tapasztalatlan vagyok lanyok teren, eddig csak egy kapcsolatom volt az is csak 4 honapos, meg par kavaras de nala ereztem az elejen hogy o kulonlegesen nez ram... tegnap is kinetunk egy kozos barati tarsasaggal bandazni, vegig kezben fogva maszkaltunk mindenhova es ahh, nagyon osszezavaro, en tenyleg nem akarok semmit csak ertitek. Aztan ejfel korul mondta hogy aludjak naluk mert mar megbeszelte az anyjaval (mar tobbszor aludtam nala/vele) es en erre mondtam hogy okes. Hozzaertunk, felmentunk a szobajaba, meg hazafelemenet elkisertunk egy baratunkat es miutan o elment melyen a szemembe nezett es megfogta a kezemet es ugy mentunk tovabb... lefekves elott mindketten oltozunk at, en elmentem a furdobe mire visszamegyek o meg mindig a szobajaban, es amikor leulok az agyara leveszei a nadragjat, mutogatja magat nekem (bugyiban) felvesz egy shortot, utana leveszi a felsojet es a melltartojat elottem egy meterre es lazan felvesz egy pizsamafelsot... en meg igy neztem magam ele hogy okeeee guys... utana lefekudtunk aludni es jol atkaroltam es elaludtunk mint mindig... de ez olyan fura mert mar aludtam egyutt mas lanybaratommal is de o mindig “diszkretebben” oldotta meg az atoltozest, nem elottem vette le a melltartojat hanem mondjuk a poloja alatt... es nem tudom, nagyon confusing... nektek mi a velenyetek? Mind a ketten 16 evesek vagyunk

2019. jún. 2. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Meg ne dugjuk helyetted? 🙂
2019. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem fuck her right in the pussy, de csak akkor, ha already put the condom on. Amúgy are you a retard, hogy véletlenszerű szavakat angolul írsz?
2019. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem akarsz semmit akkor mondd meg neki, mert ő folyamatosan adja a jeleket hogy lépj végre te is. Ha pedig akarsz tőle valamit, akkor már csak a homlokára kellene kiírni hogy mit akar, mert nem veszed a többi egyértelmű jelet.

A stílusod a véletlenszerű angol szavakkal viszont irritáló. Ez egy kérdés-válasz oldal és nem chat, neked is érdeked, hogy értelmesen leírd mit akarsz.

2019. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenek miatt fog kipusztulni az emberiség.
2019. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Az egyetlen helyes válasz: kérdezd meg a lányt. Barátok vagytok, vegyél egy nagy levegőt, szedd össze a gondolataidat és beszéljétek meg. Mi tök idegenként nem tudunk segíteni.
2019. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Miert ilyen retardalt ez az uj generació?
2019. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
Nézd meg a szüleit. Szerinted?
2019. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Az első mondatnál abbahagytam de szerintem kérd meg a kezét
2019. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Kicsi fiú, téged a többi fiú vonz, vagy ennyire vak vagy. A csaj azt akarja, hogy lépj már végre és dugd meg. Ennyi. Nincs ebben semmi titok. Barátok nem alszanak ölelkezve, csak mondom.
2019. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt szeretném kérdezni, hogy miért mászkálok kézenfogva, és alszom ölelkezve a BARÁTOMMAL, akivel nem akarok összejönni? És miért hív szerelmemnek, és miért pucérkodik előttem? És ezek után miért nem fekszünk le egymással, ha már egyikünknek sincsen párkapcsolata? -_-
2019. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!