Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ha egy régi fiú...

Lányok, ha egy régi fiú barátotok ilyet kér tőletek, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Közel 10 éve jó barátok vagyunk , és egy olyan szívességet kert , hogy egy csajjal amikor szexel, egyik alkalommal kamerázzam.

Kamerát biztosítja, és még fizetne is érte.


Ti mit gondoltok ?


23/L


2019. jún. 2. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Csak az alábbi feltételekkel:

1. Nem tudódhat ki, hogy ott voltam.

2. Csak kamerázok, semmi mást nem kell csinálnom.

2019. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezeket ő az elején leszögezte már, hogy nem mondja el senkinek , és szigorúan csak kamera
2019. jún. 2. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Neked ez belefér a barátságotokba ? Csak kamerázol és semmi más ? Beszéljetek meg minden lehetőséget . Mivan ,ha megtetszik neked a dolog stb
2019. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Mindenféle jogi gond előkerülhet utána, amibe nem akarnék belekeveredni. Probléma lesz a felvétellel, netre kerül, a csaj feljelentést tesz, máris tanú lennél egy igen kínos ügyben. Állítsák a kamerát az asztalra, oldják meg.
2019. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Sőt, gyanúsított is könnyedén lehetsz, ha rád kennek mindent. "Ő filmezett, ő rakta fel a netre! Mi csak megengedtük neki hogy filmezzen mert nagyon akarta."
2019. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Van az a pont, amikor leülök a baráttal mindenféle szerződéseket és jogi nyilatkozatokat aláíratni. Na, ez bőven túl van azon. Nekik is jó, hogy védve vannak, nekem is.


Amúgy nem csodálkoznék, ha valamelyik marharépa megtalálna ilyennel, szakmába vág.


És ha már szakma: a fix kamera miért is nem jó nekik?

2019. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Mégis milyen elmebeteg ember kérne ilyet?? Nem tudom elkepzelni hogy ez megtortenik.
2019. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Te prostituált vagy? Mert a barátod úgy kezel.

“hé, nézegesd már a szőrös seggem, amíg én dugok valakit, fizetek érte!”

És abból, hogy neked nem egyértelmű a helyzet, ki is derül, hogy nem tévedett a srác. 😉

2019. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor is prosti, ha kamerázik?
2019. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!