Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rosszul esik, hogy...

Nagyon rosszul esik, hogy mindig csak magáról beszél, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, ő fiú én lány vagyok. Kicsit több mint két évvel idősebb nálam, de ez nem jelentett problémát.

Az utóbbi fél évben csak magáról beszél és egyeltalán nincs tekintettel rám. Például egyfolytában csak arról beszél hogy hogyan csajozik, meg haverok így, haverok úgy. Nem tetszik, szóval nem vagyok féltékeny. Mindig csak panaszkodik, és a beszélgetések nagyon egyoldalúan, olyan mintha csak lelki szemetes lennék.



2019. jún. 3. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Olyan szinten nincs rám tekintettel, hogy van hogy felhív az óráim közepén, vagy a múltkor megsértődött hogy nem írtam vissza, mivel elutaztam, pedig előre szóltam neki, hogy nem fogunk tudni beszélni.


Régen élveztem a társaságát, de mostmár egyre kevésbé szeretek vele lenni.

2019. jún. 3. 15:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én is ilyen voltam. Így ment tönkre sok barátságom. Szerintem beszéld meg vele,de ha nem sikerül,akkor keress másik fiú barátot.
2019. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eredményesebb lehet, ha nem velsünk, hanem vele beszéled meg.
2019. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy baràtnőm ugyanilyen volt. Akárhányszor beszéltünk, folyton csak magáról panaszkodott, hogy neki mennyire rossz az élete, nincs barátja, Pestre akar költözni, nincs munkája. Egy ideig én is támogattam mindenben aztán meguntam, hogy annyit nem kérdezett tőlem soha hogy vagyok, pedig akkor én is munkanélküli voltam és ugyanolyan rosszul voltam mint ő, csak az nem érdekelte. Úgyhogy megszakadt a kapcsolat, mert ha valami jó dolog történt velem irigy volt rám. Normális ha rossz dolgokban is egymás mellett vagyunk, de azért figyeljünk már a másikra.

24N

2019. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!