Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom sokkal izmosabb...

Haverom sokkal izmosabb nálam, és ez zavar?

Figyelt kérdés
Haveromnak van pénze minőségi kajára, tápkiegre és kondibérletre, én viszont nagyon sovány vagyok. Sok lány szokta letapizni, bulikban is sokszor feszítget, a csajok ilyenkor meg teljesen bevadulnak. Én pedig állok ott a háttérben, és tökre zavar, hogy az egyébként jófej haverom teljesen nagyképű és beképzelt lesz. Nekem még barátnőm se volt, neki viszont volt már pár komolyabb és egyéjszakás kapcsolata is. Kezdek úgy érezni hogy megszakítom a barátságunk, mert ő mindenben jobb nálam. Jobbak a jegyei is, neki van pénze menőbb cuccokra, én max karácsonyra v szülinapra kapok márkás ruhákat. Mellette senki vagyok. Viszont rajta kívül senki sem barátkozik velem. Volt már hogy ő védett meg két kéregetőtől, szóval hálás is lehetek neki. Egyedül semmi esélyem nem lett volna.
2019. jún. 5. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kondi teszi az izmokat, hanem a kitartás.

Saját testsúllyal, otthon, rendes feherjekkel.

2019. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Diákmunka
2019. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A konditeremben maximum felfújod az izmaidat, de sem erős, sem kitartó nem leszel! Amint abbahagyod az edzést leereszt a tested, nem megmaradó izomzatot építesz, hiszen a szervezeted azonnal leépíti az energiafaló egységeket, ahogy nem érkezik stimuláció, azaz nem lesz meg a megszokott cucc, meg a kondizás.

Attól, hogy vékony vagy, még lehetsz erős! Nézd csak meg az útépítőket, a bányászokat, a rakodómunkásokat! Nem tolják a luxus (és káros) fehérjeporokat, meg étrendkiegészítőket, nem kondiznak, mégis erős, szikár, izmos emberek. Persze nem felfújtak, de valóban izmosak.


A többit se vedd magadra, ha van egyéniséged, az úgyis kijön majd mellette és megtalálod a saját közösséged. Majd meglátod, hogy érvényesüléshez nem mindig a külső és a menő cuccok kellenek, én is pl egy kis senki voltam anno, egyszerű munkás családból, nem sok pénzünk volt, testileg is közepes voltam, kinézetre is, soha nem voltam menő, nagyon nem, de küzdöttem, tanultam és megtanultam túllépni másokon és saját előítéleteimen és frusztrációimon és ma két diplomával nagyon jó munkám van, gyönyörű (tényleg gyönyörű) feleségem, két autóm és két házam.


Rajta kívül miért nem barátkozik veled senki? Ezt mondjuk nem értem. Egyfajta kívülálló vagy? Különc?

2019. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt magadban kell lerendezned, az írásodból az tűnik ki, hogy amúgy normális (legalábbis olyan mint a többiek), kár lenne a féltékenységed miatt megszakítani vele a kapcsolatot.
2019. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mellesleg a szálkás szikár srácok 5x szexibbek egy kigyúrt izomagynál (meg gyorsabbak/mozgékonyabbak is).


- Egy lány.

2019. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ötödiktől ismerjük egymást, nagyon jó barátok vagyunk. Az ő anyja a nagynéném barátnője amúgy. Együtt mentünk középsuliba, most is egy helyre járunk. Tényleg jófej, lehet vele hülyülni meg játszani, csak mostanában nagyon beképzelt, mert kigyúrta magát, meg a szüleitől minden szrt megkap, menő ruhák drága telefon satöbbi.
2019. jún. 5. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:

7-es ez kbszott szánalmas :D Gondolom a kérdező mem kért belőled, azért írtál második választ is.


Kérdező te pedig ne hagyd, hogy az irigység irányítson. Kezdj szépen otthon edzeni és tedd olyanná magad amilyenné szeretnéd. Kifogásokat keresni meg másra mutogatni felesleges. Gondolom 15-6 lehetsz.

Egy jó barátságot ne szakíts meg mert neki jobban sikerülnek dolgok. Én is körül vagyok véve nálam izmosabb, erősebb, gyorsabb, okosabb emberekkel de rá se legyintek mert magamnak megfelelek. Itt nem a sablonos “fogadd el magad” szrságokra gondolok, hanem nap mint nap azért küldök, hogy magamnak megfeleljek.


Jah, és mielőtt megszakítod vele a kapcsolatot egy ilyen piti dolog miatt, tedd fel magadnak a kérdést: Ő vajon megtenné a helyedben?

2019. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Obebixiekét már egyszer kitiltották az oldalról. Nem úgy volt, hogy ilyenkor nem lehet visszaregisztrálni? Főleg hogy pont ugyanazt műveli, mint amiért kitették?

Csak kérdezem...

2019. jún. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az ő szülei büszkék rá a jó jegyei és tanulmányi versenyeredményei miatt, az enyémek szégyellik az átlagom.
2019. jún. 6. 13:06
 10/13 anonim ***** válasza:
De akkor miért nem teszel érte, hogy legyen mire büszkének lenned?
2019. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!