Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek kellektt-e már csalódno...

Lucius6 kérdése:

Nektek kellektt-e már csalódnotok a legjobb baratotokban, vert már-e át?

Figyelt kérdés

Szóval az történt hogy van egy nagyon jó barátom (10eves a baratsagunk eggyutt nőttünk fel) legyen a barat neve “Béla”

És van egy csaj aki már 1 éve bejön és kavargattok legény “Jolán”

Szóval a Béla meghívta a Jolánt magukhoz egy cigire, Jolán ment volna haza de Béla megregadta a kezet és le smarolta, ez a következő nap is meg ismétlődött

Veletek történt már ilyen??



2019. jún. 5. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Nekem 2 legjobb barátom van. Az egyiket 7-8 éve ismerem,a másikat 3 éve. Akiben csalódsz,az nem barát.
2019. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt Jolán mondta neked vagy Béla?
2019. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen cigi, spangli? :D
2019. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két 10 éves barátságom ment tönkre ennél csúnyábban.
2019. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi, igen
2019. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, én normális emberekkel barátkozom
2019. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát Jolánka sem nagyon ellenkezett, akkor nyilván nem csak Béla a szemét. Ebből a körből kimaradtál, Béla meghódította Jolánt. Ez van. Majd jön Maris és elcsavarja a fejed.
2019. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt egy legjobb barátnőm, nevezzük Áginak 16 és fél év!)

És egy exem, legyen Feri.

Feritől van egy gyerekem.

Mikor szétmentünk, nem sokkal később Ági írogatott Ferinek, talizzanak, menjenek kajálni, stb. Na, utóbbi kíváncsiságból belement, de volt benne annyi, hogy velem megosztotta.

(Egyébként nem érdekelt már, különben is én hagytam ott, de ez fura volt.)

Mikor rákérdeztem, Ági nem tagadta, csak azt mondta, csak meg akarta hivatni magát, ennyi... No comment, túlléptem, ment tovább a barátságunk. Igaz, mikor megismertem a jelenlegi párom, nevezzük Daninak, Ági közölte velem, ne legyenek nagy reményeim, inkább törődjek bele, hogy nekem nincs szerencsém a kapcsolatokban, és készüljek, hogy hamarosan elengedhetem ezt is...

Mosolyszünet, de ezen is túlléptem.

Ági lefialt a "remek" kapcsolatában, nekem is lett Danival közös gyerek.

Majd munkaügyek miatt volt, hogy ők kettesben mászkáltak, én vigyáztam a gyerekére, meg a sajátomra.

Dani meg elmondta utólag, hogy közben Ági mesélgette neki, mikor vmi plázában voltak, hogy ő már kefélt plázában, és milyen jó volt... Hogy most ez felhívás volt-e keringőre, vagy sem, azt nem tudom... Már nem a barátnőm, közös üzleti dolog miatt pofavágások kíséretében, igazságtalanság-érzet miatt elköszönt...


Hosszú lett, bocsi. De ez volt a legjelentősebb...

2019. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!