Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy szakítsanak?

Mit tegyek, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki már másfél éve együtt van egy fiúval. Már nem beszelek vele olyan sokat, mert nem egy suliba járunk. Nem tudtam semmit, addig, amig rám nem írt pár hónapja. Az mondta a csaj, hogy a "barátnőjenek" ( nem merte elmondani hogy magaról beszél), problémái vannak a kapcsolatában, es nem tudja, mit tegyen. Kérte, hogy adjak "neki" tanácsot. Elmesélte, hogy valószinűleg nem tart tovább a kapcsolata, mert a pasija a szemébe mondta, hogy nem szereti, csak a szépségéért van vele. Aztan sírt, a pasi erre megölelte, de akkor még nem szólt hozzá. Aztán megcsókolta, es újra minden happy lett. Hiába mondtam neki, hogy hagyja ott ( mert utolag elarulta magát, hogy ő a híres barátnő), nem hallgatott rám. Fél, hogy esetleg egyedül marad örökre, és akkor se pasi, se barátok, meg amúgy is mikor 2 éves lesz a kapcsolatuk esküvő lesz ( ami az jelenti hogy iden decemberben). Szentül hiszi, hogy meg tudja változtatni őt, es újra bele szeret. Azóta eltelt pár hónap. Amikor kerdeztem őt facebookon mindig azt mondta, hogy helyrejött minden, de ezen a héten kiderült, hogy a dolgok nagyon eldurvultak. Találkoztam a barátnőm anyjával, aki elmondta, hogy a gyerek nagyon agresszív, kiabál, és a bnőm is kezd olyan lenni, mint a drágalátos pasija. Az a férfinak nem mondható lény ugyanis folyamatosan megveri a barátnőmet, és a kistestvéreit, örjöng, kitépi a szekrényajtót, es mivel mar szinte ott lakik, nem tudnak vele mit kezdeni. Próbálta ravenni a baratnőmet, hogy szakitson a fiúval, de ő még ezek után is azt hiszi, hogy meg fog változni. Ezek utan mondta, hogy vegyem rá, hogy szakítson vele. Másnap láttam is a buszmegállóban, kérdeztem róla, hogy bántja e a fiú, de ő azt mondta, hogy nem, sőt, nagyon jól megvannak, ritkán veszekednek, sőt, amikor rákerdeztem a testvéreire azt hazudta, hogy a kicsik imádják a fiút, mert mindig játszik velük. Nem tudom mit tegyek, ha még az igazat se vallja be. Így nem lehet élni!!! A családjával se teheti ezt!!!

2019. jún. 6. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos fel kell tennem azt a kérdést, (amit általában nem szeretnek a kérdezők,) hogy neked mi közöd van hozzájuk?

Akármilyen agresszív a srác, akármilyen buta a barátnőd, neked sajnos ebbe nincs beleszólásod.

2019. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Figyelj

10 éve ismerem, és nem akarom, hogy tönkretegye az ő életét, es a családjáét, Ki tudja, hogy később mit tesz ez a retek. Akár meg is ölheti, hiszen veszekedéssel kezdte, aztán megverte, de már mostanság a buszon se fogja vissza magát.

2019. jún. 6. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy, hisz semmi közöd hozzá. Bármilyen hóhányó pasinál ártalmasabb egy ilyen "barátnő", mint Te.
2019. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát tényleg kösz. Akkor azt mondod, hogy azzal semmi baj, ha valaki üti a nőjét, de az már problema, ha a másik segíteni szeretne. GRATULÁLOK. Embersegből jeles.
2019. jún. 6. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Elhiszem, hogy már egyszerre pelenkáztak benneteket, de még sincs semmi közöd hozz sajnos, nyomatékosítom az 1.-es válaszomat. Szavakban esetleg kifejezheted neki hogy aggódsz, de a baráti kötelességed eddig terjed! Nekem 25 éves barátságom van de a világért nem mernék belepofázni a kapcsolatába. Milyen dolog az...
2019. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Segítség??? Miből gondolod, hogy szükségük van segítségre? Főleg a tiédre.
2019. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert mar egyszer segítséget kért, ha figyeltél volna a szövegre, tudnád. Es ha akkor nem volt jó neki a helyzet, akkor most se az, csak lehet nem meri elmondani, mert a pasija nézi az üzeneteit, es mar egyszer le is tiltott, ugy hogy bnőm nem is tudott róla.
2019. jún. 7. 06:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a barátnőd szülei miért nem jelentik fel, ha bántja a kisebb gyerekeiket és tör-zúz náluk?
2019. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ők se szazasok teljesen.

Lehet megvárnak, hogy ravegyek, ha tudom, hogy ne haragítsák magukra a gyereket, ha a csavót elviszi a rendőrség. Bár előbb utóbb úgyis belatná a barátnőm, hogy amit ez az ember művel, az nem normális.

2019. jún. 7. 13:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Azon nem lehet segíteni, aki nem akarja, hogy segítsenek rajta
2019. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!